Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

zwykly badziew sie tez przydaje do roznych specyfikow :)

 

 

No wzięłam ten badziew, lepszy rydz niz nic, bo zupełnie nie mam czym pryskać. Potem dokupie chyba tę pianownicę od kwazara, chyba, że k2 da radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marek750, nie za ryzykownie trochę ? Na odpalonym laliście czy na zgaszonym ? Opryskiwane jakąś pianą, czymś do silników ?

 

 

Silnik ostudzony kila minut po przyjeździe. Otwierasz machę, pryskasz pianą lub apc pędzelkujesz / szczotkujesz, następnie spłukujesz i wycierasz mniej więcej do sucha, oraz odpalasz na kilka minut silnik. :)

 

Myliśmy z Adamem już sporo razy silniki u Siebie oraz w innych autkach tj. Insignia, Sportback A3, Eos, Passat B6 i nic nie zakrywaliśmy. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm może kiedyś by tak u mnie taką misję wykonac. :o

 

Najpierw trzeba się pojawić na spocie kiedyś by misje wykonać. :P

 

Kiedyś tak robiłem mimo zakrycia elektryki jeden samochód nie zapalił (matiz) zalała sie kopulka ;)

 

Teraz myje silnik bez cisnienia tylko pedzelki, fibry, APC i woda w opryskiwaczu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W starych autach też bym się obawiał lać wodą wszędzie, ale w takich powiedzmy ok 2005 już nie powinno nic złego się stać jeżeli wszystkie ew. naprawy były wykonane tak jak fabryka nakazała, a nie sposobami Mirka w garażu. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to i ja się piszę wstępnie na spota :D

 

przysla mi właśnie pianownica K2 :D piane z wody z ludwika ładnie ubiła :) test na płytkach.

Jakość oceniam na bdb. poniżej fotki tego wynalazku :D

DSC_0353.JPG.e907c5810b095818929c2898cc82618d.JPG

DSC_0352.JPG.78d27c7670387bfd62fe911a113c6885.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nika, jeśli tak ubija wode z ludwikiem to chyba, aktywną piane lepiej ubije :) choc nie znam się :D

 

z płytek szybko spływało, ale jakieś ujecie tam jest ...

DSC_0354.JPG.37c3e7acf52e0b439332455b30c52845.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nika, jeśli tak ubija wode z ludwikiem to chyba, aktywną piane lepiej ubije :) choc nie znam się :D

 

z płytek szybko spływało, ale jakieś ujecie tam jest ...

 

Francuska piana to to nie jest, ale chyba się nada :-]

A ja sprawdzę ten bardziew z biedry za dychę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zmiana końcówki pomże :o bo tu tak strymieniowo psika :D a ja bym bardziej wolał taką mgiełke, w sensie taką "szerszą" :) zamówiłem już jakieś, zobaczymy co to wyjdzie :) póki co nie ma tragedii ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zmiana końcówki pomże :o bo tu tak strymieniowo psika :D a ja bym bardziej wolał taką mgiełke, w sensie taką "szerszą" :) zamówiłem już jakieś, zobaczymy co to wyjdzie :) póki co nie ma tragedii ;)

 

Badziew tylko tryska, ale nie pieni zupełnie nic. Końcówke się przekręca i albo sika strumieniem albo mgiełką. Spróbuje mu zrobić wlot powietrza i włożyc jakiś filc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było kupić Glorie i mieć spokój. :P

Moja już 1,5 roku śmiga. :ad:

 

kumpel tez ma epoce 2 rok i dziala zostawia w niej chemie, zostawia nabita cisnieniem itp i dziala jak cza.

 

Moja od poczatku cos szwankowala, a ze dopiero teraz sie dorobilem piany sa efekty :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.