Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, dziś można powiedzieć że domyłem auto! Teraz korekta i powłoka kwarcowa, nic innego nie pozostanie jak stawiać się co tydzień na mycie :evil:_jedrek_, jak nazywał się środek który mi użyczyłeś do ściągnięcia żywicy? :idea:

 

Shiny Garage New T&G

 

http://www.shinygarage.pl/shiny-garage-new-t-g-1l.html

 

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_jedrek_, to Twoja ta lśniąca Włoszka :D zajechałem czerwoną Clio, jak bym wiedział, że odjedziesz zanim zdążę umyć samochód na sam pierw podszedłbym się przywitać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_jedrek_, to Twoja ta lśniąca Włoszka :D zajechałem czerwoną Clio, jak bym wiedział, że odjedziesz zanim zdążę umyć samochód na sam pierw podszedłbym się przywitać ;)

 

haha, a ja z kolega Greg7 obstawialismy czy szczota pojdzie w ruch, bo widzielismy naklejke "HWO"

 

Trzeba bylo odrazu podbic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ajjj... :wallbash: dziś nie mogłem, następnego razu nie odpuszczę.. ! Chociaż bez dnia wolnego ciężko będzie mi się wyrwać przed 19 na spota, poza tym stan obecny polo jest opłakany, czeka na urlop i powrót do garażu (350km) gdzie trzeba będzie spędzić "trochę" czasu :kox: No.. Ale pogadać zawsze można :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_jedrek_, :good:

 

postaram sie jutro ogarnac temat i wrzuce linka :)

 

[ Dodano: 21 Maj 2014, 23:40 ]

A co w sytuacji kiedy ja np nie mam fejsa ? :o

 

zaloz jakiegos "fake" sam jechalem kilka lat na takim w koncu sie przelamalem i zalozylem konto swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_jedrek_, no to fajnie :D a spytam jeszcze bo mnie straszenie to nurtuje ;) który rok tej Alfy i chyba po korekcie ?? :)

 

2007, tak korekte robiłem w tamtym roku :)

 

Jak chcesz to na forum marki zalozylem swoj temat mozesz poczytac o niej troche :)

 

http://www.forum.alfaholicy.org/nasze_b ... a_9_a.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Signum jest kozacki !! :song: Silnik w nim myliście bez oklejania, foliowania żadnych elementów i czy na odpalonym czy nie ? :mrgreen: Tylko czy nie brakuje mu tam przypadkiem trochę dystansów ?! :o

 

Otwierasz machę i lejesz. ;)

 

Brakuje dystansów. Muszę zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_jedrek_, samochód godny uwagi ;) ładnie się prezentuje, jak by co dopiero z fabryki wyjechał ;)

159 też pod DEMO cara szykujesz, bo sejok zacnie Ci wyszedł :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
A ja się nie domyłem niestety do końca i w sobotę jade na dwa wiadra - pre-washe już przestają wystarczać :)

Tylko nie wiem czy sie zbierać na miejscówke czy pod domem zostać.

Będzie ktoś w sobote z rańca?

 

o ktorej ?

to moze wpadne z juniorem na spacer :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć czyściochy :D

Kosmetyki będę miała chyba dopiero w piatek po pracy, więc nie wiem, kiedy mnie umyjecie? Chyba, że umyję się sama w weekend, glinkowanie i odsmalanie trochę zajmie...

 

A spryskiwacz z biedry to jakiś zwykły badziew, nie K2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć czyściochy :D

Kosmetyki będę miała chyba dopiero w piatek po pracy, więc nie wiem, kiedy mnie umyjecie? Chyba, że umyję się sama w weekend, glinkowanie i odsmalanie trochę zajmie...

 

A spryskiwacz z biedry to jakiś zwykły badziew, nie K2.

 

zwykly badziew sie tez przydaje do roznych specyfikow :)

 

[ Dodano: 22 Maj 2014, 09:41 ]

_jedrek_, samochód godny uwagi ;) ładnie się prezentuje, jak by co dopiero z fabryki wyjechał ;)

159 też pod DEMO cara szykujesz, bo sejok zacnie Ci wyszedł :good:

 

Nie "9" to raczej jako baza do tuningu się nie nadaje tym bardziej w Dieslu :)

 

Alfa ma być poprostu czysta, zadbana i sprawna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.