Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co o niej myśleć, ale na stronie Kwazara jest 30zł tańsza...

 

http://sklep.kwazar.com.pl/?prod=196&cat=85

 

No jest w cenie promocyjnej, opłaca się brać. Nie wiem jakie sa koszty wysyłki, ale gdyby było więcej chętnych to można puścić jedno zamówienie.

Ja jeszcze nie kupiłam tego k2. Facet ze sklepu z autoczęściami mówił że ponoć sa w biedronie po 9 zł. Myslę :o

 

A tu w podobnej cenie: http://sklep.ewexim.pl/pianownica-foame ... p-108.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nika, ja wziąłem tego K2 :) jutro ma przyjść to i będzie test :) 20 zł, tragedii nie ma, najwyżej dam dzidkowi, bedzie miał do pryskania na traktory :lol:

 

20 zeta plus koszty wysyłki pewnie? Ja pójdę do tej biedrony i sprawdzę, czy mają faktycznie za dychę te opryskiwacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idealna pogoda na spota I mycie auta :)

 

Domel myjesz na myjce swoja piana? Czy ich chemia?

 

I tym I tym :)

 

ok pogadamy na miejscu :) mama nadzieje, ze nie padac bo cos sie chmurzy

 

[ Dodano: 21 Maj 2014, 12:56 ]

Nika, ja wziąłem tego K2 :) jutro ma przyjść to i będzie test :) 20 zł, tragedii nie ma, najwyżej dam dzidkowi, bedzie miał do pryskania na traktory :lol:

 

20 zeta plus koszty wysyłki pewnie? Ja pójdę do tej biedrony i sprawdzę, czy mają faktycznie za dychę te opryskiwacze

 

jakie sa w biedronce po dyche?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet ze sklepu z częściami mówił, że k2 są w biedronie. Ale może te małe? ja chciałam 2 litry. Miałam u niego zamówic ale powiedział, że 27 złotych. Prosto po pracy polecę do biednej ronki i sprawdzę czy nie kłamał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nika, przesyłka 10 zł ;) kupiłem 2l, ale jeśli by się okazało, że w biedrze są po 10zł to przeplaciłem :/

 

Nie wydaje mi się, żeby to była prawda. No ale zerknę dla świętego spokoju, nie chce mi się wierzyc, że w biedrze są za połowę ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
idealna pogoda na spota I mycie auta :)

 

Domel myjesz na myjce swoja piana? Czy ich chemia?

 

I tym I tym :)

 

ok pogadamy na miejscu :) mama nadzieje, ze nie padac bo ...

skad jedziesz ?

dzis bede punciakiem. Obsranym przez ptaki I w blocie po dach. Bedzie co myc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

idealna pogoda na spota I mycie auta :)

 

Domel myjesz na myjce swoja piana? Czy ich chemia?

 

I tym I tym :)

 

ok pogadamy na miejscu :) mama nadzieje, ze nie padac bo ...

skad jedziesz ?

dzis bede punciakiem. Obsranym przez ptaki I w blocie po dach. Bedzie co myc :)

 

Piekary śląskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do castoramy i grinda koszyczek na cebulki + wiaderko 15l + poprzeczki zrobione z kanału wentylacyjnego - taki biały plastik trochę rzeźby i kleju na gorąco i piękny zestaw. Na początku podnosiło mi się do góry i trzeba było docisnąć do dna co jakiś czas ale potem podciąłem krzyżak bo był za wysoki i wypychał do góry sitko ale teraz jest ok :). Klej na gorąco nie trzyma tak, że nie można tego oderwać ale na potrzeby grindu wystarcza w zupełności przecież na tym ręcznika nie wieszamy ;). Plastik jest miękki i łatwo go obrabiać - ja ciąłem nożycami do blachy i szło jak papier nożyczkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dzięki Panowie za spota.

Znowu zabiegany bylem a czas gonił. Następnym razem wymyje auto wcześniej i przyjadę tylko popatrzeć i pogadać :) Będzie czas dla wszystkich. Bo jak już zaczynam myc swoje auto to nie lubię sie odrywać ;)

Jeszcze mnie ten gościu z BMW zatrzymał bo chciał mnie "zamówić" na detailing BMW zony ... trochę udało się wyczyścić jego dach z żywicy ale auto i tak będzie czekać poważniejsze "spa" ;) Pewnie zadzwoni kiedy ;)

 

 

th_699148190_2014_05_2117.25.26_122_56lo.jpg th_699150274_2014_05_2117.25.33_122_577lo.jpg th_699152505_2014_05_2117.52.14_122_28lo.jpg

th_699154730_2014_05_2117.52.29_122_473lo.jpg th_069915728_2014_05_2118.25.32_122_193lo.jpg th_699159789_2014_05_2118.25.44_122_243lo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dzięki za spotkanko! Fajnie tak w kilka osób się myje :)

 

Do następnego.

 

[ Dodano: 21 Maj 2014, 22:11 ]

Wracając do castoramy i grinda koszyczek na cebulki + wiaderko 15l + poprzeczki zrobione z kanału wentylacyjnego - taki biały plastik trochę rzeźby i kleju na gorąco i piękny zestaw. Na początku podnosiło mi się do góry i trzeba było docisnąć do dna co jakiś czas ale potem podciąłem krzyżak bo był za wysoki i wypychał do góry sitko ale teraz jest ok :). Klej na gorąco nie trzyma tak, że nie można tego oderwać ale na potrzeby grindu wystarcza w zupełności przecież na tym ręcznika nie wieszamy ;). Plastik jest miękki i łatwo go obrabiać - ja ciąłem nożycami do blachy i szło jak papier nożyczkami.

 

Ha! I oto nadeszła oczekiwana inspiracja! :) Kanały wentylacyjne - przecież resztki z nich zbierają kurz na strychu! No to mam brakujący element Jeszcze tylko odgrzebać pistolet do kleju i do dzieła :)

 

 

Dzięki Redarrow :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za spota.

Znowu zabiegany bylem a czas gonił. Następnym razem wymyje auto wcześniej i przyjadę tylko popatrzeć i pogadać :) Będzie czas dla wszystkich. Bo jak już zaczynam myc swoje auto to nie lubię sie odrywać ;)

Jeszcze mnie ten gościu z BMW zatrzymał bo chciał mnie "zamówić" na detailing BMW zony ... trochę udało się wyczyścić jego dach z żywicy ale auto i tak będzie czekać poważniejsze "spa" ;) Pewnie zadzwoni kiedy ;)

 

 

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

 

 

O nawet sie zalapalem na fotki :D

 

Nie no chłopaki spot naprawde konkret wiecej takich. W takim towarzystwie milo spedzic czas i pogadac :)

 

Mam nadzieje, ze bedziemy sie spotykac czesciej.

 

Pozdrawiam do nastepnego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, dziś można powiedzieć że domyłem auto! Teraz korekta i powłoka kwarcowa, nic innego nie pozostanie jak stawiać się co tydzień na mycie :evil:_jedrek_, jak nazywał się środek który mi użyczyłeś do ściągnięcia żywicy? :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.