Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdze ale chyba mam jeszcze resztki takiego plexi. A ciecie jest proste. Wystarczy skalpel hirurgiczny :)

 

Ale jak ktos nie ma, to musi kupić i skalpel :D I dla 2 pasków plastiku wydamy kilkadziesiąt złotych, za co kupi się już oryginalna wkładkę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cykne fote jak będę w garażu :) nie jest źle ;)

 

[ Dodano: 20 Maj 2014, 16:33 ]

Aż strach pisać o takich rozwiązaniach na tym forum :lol:

 

Nie przejmuj się.

Trza se radzić, rzekł góral i zawiązał kierpca glizdą.

 

Poza tym Twój wynalazek może być dla kogoś inspiracją do wymyślenia czegoś innego i wtedy będziesz współwinny :mrgreen:

 

Ale jak to masz konkretnie zrobione i po co młotek? żeby obciążyć plastik by nie pływał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, Grzesiu jaka masz szczotke do czyszczenia padow ? customowa czy ta detailerska za 80 dych. Troche mi szkoda kasy na to :/

 

Tak bardzo customową. Kosztowała mnie 6 zł chyba, prosucent Colgate z tego co pamiętam :mrgreen:

 

 

PS> co do spotkania, to mnie też skoda, ze nie zdążę przylecieć. Ale myślę, że nadrobimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, Grzesiu jaka masz szczotke do czyszczenia padow ? customowa czy ta detailerska za 80 dych. Troche mi szkoda kasy na to :/

 

Tak bardzo customową. Kosztowała mnie 6 zł chyba, prosucent Colgate z tego co pamiętam :mrgreen:

 

 

PS> co do spotkania, to mnie też skoda, ze nie zdążę przylecieć. Ale myślę, że nadrobimy ;)

 

Tez mam nadzieję, że nadrobię, jak już będę miała czym ciaprać :P I zrobię chłopakom przy okazji przegląd pianownic, wiaderek, szczotek do gibisów i innych akcesoriów detailerskich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Oooo, widzę ekipa się szykuje. :D

 

Co prawda dzisiaj tam bylem i umyłem Siga, ale jutro myślę też wpadnę jak znajdę chwilkę, bo silnik trochę zaniedbany i trzeba też umyć, a dzisiaj już na to nie wpadłem. :ad:

 

No Marek wpadaj jutro.

Przed 17 bede na przegladzie punciaka a ze szczur straszny od razu na myjke ;]

Zaraz ide na parking odkurzyc Foke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem po sąsiedzku tak że,mój grit guard.

Zrobiony z 5 minut z odpadów..4 paski pleksy 22,5x4,5cm+koszyk na cebulki z castoramy i trytyty :-]

DSC06782-_enqrwwh.JPG

DSC06783-_enqrwwq.JPG

Pasuje na wcisk do 15 litrowych wiader z castoramy,koniec koszyczka jest 0,5cm nad dnem wiadra...

Cały syf zostaje pod koszyczkiem,a przez kratkę z pleksy w wiadrze nigdy nie robi się wir,nawet jak włożę lance do wiadra żaby narobić piany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo mi się kiedyś coś zdawało, jak w nocy wracałem tamtędy, to moją uwagę pod blokiem przyciągnął właśnie Signum na 20' chyba i bez blachy z przodu, co nie ? A ostatnio jakoś to chyba mijaliśmy się obok zajezdni na Mdc, albo pomyliłem Cię. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo mi się kiedyś coś zdawało, jak w nocy wracałem tamtędy, to moją uwagę pod blokiem przyciągnął właśnie Signum na 20' chyba i bez blachy z przodu, co nie ? A ostatnio jakoś to chyba mijaliśmy się obok zajezdni na Mdc, albo pomyliłem Cię. :o

 

 

Ano całkiem możliwe ;D

 

Co do mijanki to bardzo możliwe bo czasem jadę się przejechać i dolot przedmuchać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.