Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Ja będę w środę koło 17. Widzę, żę grono się szykuje takie, że zrobimy "rezerwacje" myjni na parę godzin :)
ja zalatwie przeglad i przyjade na mycie. proponuje zajac ostatnia myjka i podjechac leb w leb gesiego jeden za drugim rzadkiem pod kabine. bedzie nasza caly czas ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel, ta na Długosza to nie jest czysto.pl 8-) Kiedyś jeździłem tam w godzinach, jak już ochraniacza nie było, lub po drugiej zmianie jak kończyłem, czyli około 22:30 i dało się myc normalnie wiaderkami. :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

g.pajak, Grzesiu jaka masz szczotke do czyszczenia padow ? customowa czy ta detailerska za 80 dych. Troche mi szkoda kasy na to :/

 

[ Dodano: 20 Maj 2014, 09:46 ]

kojak, no. nie wiem jak jest teraz ale zawsze tam widuje duuuze kolejki I woda z myjki wylewa sie na ukice roznolegla ;)

Na starym osiedlu na parkungu strzezonym mam jeszcze szlauch za 7 zyla I wode bez ograniczen ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak, Grzesiu jaka masz szczotke do czyszczenia padow ? customowa czy ta detailerska za 80 dych. Troche mi szkoda kasy na to :/

 

[ Dodano: 20 Maj 2014, 09:46 ]

kojak, no. nie wiem jak jest teraz ale zawsze tam widuje duuuze kolejki I woda z myjki wylewa sie na ukice roznolegla ;)

Na starym osiedlu na parkungu strzezonym mam jeszcze szlauch za 7 zyla I wode bez ograniczen ...

 

Wojtek do czyszczenia padów bardzo dobrze nadaje się szczotka do czyszczenia protez zębowych :dontknow: . Kupiłem taką w Rossmanie i sprawdza się super...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 

Wojtek do czyszczenia padów bardzo dobrze nadaje się szczotka do czyszczenia protez zębowych :dontknow: . Kupiłem taką w Rossmanie i sprawdza się super...

Rossmanie mowisz :) zajrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was robił może grit guarda z koszyczków na cebulki z casto? Pytam, bo szukam inspiracji a propo skąd wziąć jakieś plastikowe paski do wklejenia pod spód. Może są jakieś listwy nadające się i nie trzeba kupować arkusza plexi do tego...

Gdybyście mieli sugestie to chętnie wysłucham :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

pitheron, kupilem w ciemno tydzien temu w LeroyMerlin koszyczek.Niestety za duzy. Wiele nie potrzeba. Tak na prawdę problem jest klej do plastiku. Testowałem juz 5 lacznie z takimi dedykowanymi do twardych plastikow ... ciężko cos skleic/dokleic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitheron, kupilem w ciemno tydzien temu w LeroyMerlin koszyczek.Niestety za duzy. Wiele nie potrzeba. Tak na prawdę problem jest klej do plastiku. Testowałem juz 5 lacznie z takimi dedykowanymi do twardych plastikow ... ciężko cos skleic/dokleic

 

Może nie trzeba kleić? Dwa paski plastiku (na przykład gruba linijka) uciąć na długość średnicy wiadra, podpiłowac w połowie i złozyć na krzyż, a kratkę wyciętą z czegokolwiek przymocować na przykład opaską zaciskową do spinania przewodów?

 

 

A tak w temacie, to do środy niestety nie będę miała zamówienia, znów mnie spot ominie :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do czyszczenia padów bardzo dobrze nadaje się szczotka do czyszczenia protez zębowych

 

Ja z racji, że jeszcze protez nie nosze, to używałem do tego szczoteczek do zębów i też zdają egzamin. :mrgreen:

 

Domel, nooo właśnie można by się kiedyś ugadac tam na tej miejscówce ze szlaufem. 8-) Tylko znowu "kawał drogi" żeby tak se jeździc i myc co trochę ... :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nika, wpadnij i tak. podlapiesz jak chlopaki myja auta ;)kojak, no Naftowa niby nie daleko ale km lecą ;)

 

Dla mnie to nie tak hop-siup, bo musze uruchomić cała logistykę i dopilnowac, żeby ktos nakarmił dziecko i odrobił lekcje :D Jak już mam jechac, to po to, żeby działać przy autku, a nie tylko patrzeć i kokietować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Domel, koszyczki z casto pasują do ich wiader. Takie bez modyfikacji zatrzymują się na wcisk chyba z 7 cm nad dnem. Jeśli obetniesz brzegi jak niektórzy to pewnie wejdą dalej, gdyby trzeba było.

 

Natomiast co do klejenia, to widziałem dzieła niektórych z forum zrobione klejem na ciepło z pistoletu. Próbowałeś tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Mam mieszane uczucia co do kleju na cieplo. Ostatnii upalilem nim okleine szafki.Ale spróbuję.

 

[ Dodano: 20 Maj 2014, 13:22 ]

ludwik93, Ja i Piotrek będziemy o 17 na myjce.

 

[ Dodano: 20 Maj 2014, 13:41 ]

Macie litr jakiegos detailerakiego szamponu sprzedac do kwoty 20pln ? mam fajna butelka z podzialka I chcialem ja przetestowac ;) tak butelke nie szampon :);)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Domel, w Będzinie ??
si.

 

[ Dodano: 20 Maj 2014, 13:54 ]

Domel, ja zamierzam wypróbować metode na ciepły klej jak tylko zdobędę jakieś paski/listwy do wklejenia. Jak już będę po to dam znać jak wyszło - zresztą pewnie sam zobaczysz w realu :)

 

ludwik93 - tak, w Będzinie.

Piotr polecam kawalki plastkowej twardej plexi dostepnej w bidowlanych. Cos ala tych w antyramach o rozmiarze100x100 cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co cały kawał plexi? to trzeba potem pociąć, chyba że się poprosi o ciachnięcie na miejscu, ale zrobi sie to kosztowne. Ja bym jednak poszukała czegoś już uciętego. Na pewno łażąc po budowlanych znajda sie jakies plastikowe listwy/profile a w ostateczności uzyłabym linijek z plexi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Witam wszystkich :) Musze kiedys wpasc na spot bo mam kilka pytan do was o uzywanie polerki :) Fajnie ze tak blisko :) Pozdro

 

jutro 17:00

znaki szczegolne : naklejks HAND WASH ONLY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr polecam kawalki plastkowej twardej plexi dostepnej w bidowlanych. Cos ala tych w antyramach o rozmiarze100x100 cm

 

Domel, w casto chociażby mają różne płyty z tworzyw (plexi też się znajdzie), ale właśnie nie chce całej kupować, bo niepotrzebny wydatek i potem mi rośnie góra takich materiałów.

 

A po co cały kawał plexi? to trzeba potem pociąć, chyba że się poprosi o ciachnięcie na miejscu, ale zrobi sie to kosztowne. Ja bym jednak poszukała czegoś już uciętego. Na pewno łażąc po budowlanych znajda sie jakies plastikowe listwy/profile a w ostateczności uzyłabym linijek z plexi

 

Nika, widzę, że myślimy tak samo. Tylko nie bardzo mam czas połazić i poszukać - dlatego szukam gotowego pomysłu na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.