Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

Piana pewnie bedzie licha, ale ja nie potrzebuję ubitej na sztywno ;) ważne, żeby dało sie wygodnie nałozyć preparat. Skoro piany sa robione z przeznaczeniem tówniez do opryskiwacza, to licha piana też zadziała :D

 

Nie wiem, czy tego opryskiwacza z K2 ktoś na forum uzywał, ale mam chęć potestować.

 

Takie coś: http://www.motochemia.pl/k2-opryskiwacz ... p-873.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Piana pewnie bedzie licha, ale ja nie potrzebuję ubitej na sztywno ;) ważne, żeby dało sie wygodnie nałozyć preparat. Skoro piany sa robione z przeznaczeniem tówniez do opryskiwacza, to licha piana też zadziała :D

 

Nie wiem, czy tego opryskiwacza z K2 ktoś na forum uzywał, ale mam chęć potestować.

 

Takie coś: http://www.motochemia.pl/k2-opryskiwacz ... p-873.html

 

no tylko ze piana to prewash. Powinna chwile polezec i rozmiekczyc brud ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Przetestujemy i zobaczymy, czy będzie leżeć czy spłynie. Jesli tak, to kupię lepszy, a tym będe pryskac roslinki w domu :D

 

prawidlowo ;) juz myslalem ze tego nie napiszesz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aurisek wykąpany, czyściutki, pachnący...a Panowie poświęcili dzień święty mycia samochodów? :o

Jeśli któryś z Panów na spocie nauczy mnie jak wyrobić się na BP poniżej 12 zł to będę wdzięczna, bo śnieżna biel sporo mnie kosztuje. Koleżanka ma takie samo wozidło i wyrabia się za 8 zł :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nika, chodzi Ci o BP na Francuskiej?

 

Nie, o BP w moim mieście. Za 8 zł zdążyłabym ledwie przelecieć pobieżnie i opłukać, a gdzie mycie felg i nadkoli? Już i tak je opsikałam autolandem do felg. Następnym razem popsikam tez płynem na owady, żeby tyle przez nie nie machać lancą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli któryś z Panów na spocie nauczy mnie jak wyrobić się na BP poniżej 12 zł to będę wdzięczna

 

Nika, na takie pytania złe forum wybrałaś :|

 

Widać, że naprawdę musisz na jakiegoś spota przyjechać :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli któryś z Panów na spocie nauczy mnie jak wyrobić się na BP poniżej 12 zł to będę wdzięczna

 

Nika, na takie pytania złe forum wybrałaś :|

 

Widać, że naprawdę musisz na jakiegoś spota przyjechać :song:

 

Ojtam zaraz złe forum. Myje się tu? Myje :D

 

Automat zżera sporo złotówek, no ale trudno, nie umyję tylko pół auta albo byle jak. Ma być czyściutki i pachnący :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Nika, ja ci pokaze :) przy regularnej pielęgnacji styka 4 zlote na oplukanie. Na full mycie wydaje 8 zloty + oczywiscie z wiadrami wody z domu ;)

 

Proponuje spota w środę o 17:00 musze odszczurzyc zonie auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze odszczurzyc zonie auto

Miałeś się nie przyznawać, że masz żonę :lol::mrgreen:

 

Proponuje spota w środę o 17:00

Kurde, w środę o 17, mój samolot w dodze do domu będzie pewnie gdzieś nad Pragą :/ Niestety nie zdążę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

g.pajak, ale zona w niczym nie przeszkadza ;) ;) :mrgreen:

Nika, wezmę glinkę, jestem ciekaw ile zanieczyszczeń kryje twój nowy lakier, :):P

 

[ Dodano: 19 Maj 2014, 22:22 ]

Nika, chodzi Ci o BP na Francuskiej?

 

dzis ta myjka byla zamknieta :)

Chciałem zrobic pamiątkowe foto z okazji dnia mycia auta ;) "Myjnia Nieczynna" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze odszczurzyc zonie auto

Miałeś się nie przyznawać, że masz żonę :lol::mrgreen:

 

Proponuje spota w środę o 17:00

Kurde, w środę o 17, mój samolot w dodze do domu będzie pewnie gdzieś nad Pragą :/ Niestety nie zdążę :/

 

Przecież nie napisał, że swojej żonie :lol:

 

W środę będę jeszcze bez kosmetyczki...

 

A glinkę zamówiłam, więc nie będzie trzeba Twoją glinką ocierać ;)

 

I zapewne sporo brudu będzie, bo choć dopiero niewiele ponad miesiąc jeździ po świecie, to stoi pod chmurką i codziennie zasuwa po autostradzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio byłem na najgorszej myjce everrrrrrr ! Nora auto ?, tam koło Auchana jak się na DG jedzie.. za 5 zł zmoczyłem tylko auto, a nie umyło nawet 10% jednego elementu i pojechałem dalej szukać.. Kolejne kilkanaście km zrobiłem i trafiłem na ul Długosza ? Zagórze, o ile dobrze kojarzę - jestem z myjki bardzo zadowolony i pewnie tam będę jeździł, o ile dobrze kojarzą to ta sama myjka jest na Mikołajczyka a ktoś wcześniej o niej wspominał. Następna w kolejce do testowania to ta w Będzinie - spotowa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kinek01, jest tak jak napisałeś - obok Norauto jest straszna ujnia, tam na Długosza, jak dla mnie to najlepszy bezdotyk na jakim byłem. Nie daleko patrząc jest też na Mdc pod Tesco. 8-)

 

ludwik93, byłem tam jakoś w sumie ze 3 razy, nie długo po jej otwarciu i jakoś za specjalnie nie przypadła mi ona do gustu. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Tylko ze na dlugosza I wszystkich czysto.pl z wlasnymi wiadrami ciezko myc.kinek01, a z Pogoni I tak najblizej masz do Bedzina niz na Dlugosza :)

90% myjek jest ok na oplukanie, a na porządne mycie zawsze trzeba szukac sprawdzonej lokacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.