Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator
Pogoda zawsze jakaś jest. Ale ostatnio głównie wujowa. Mam nadzieję, że wkrótce się rozpogodzi, bo autko coraz bardziej brudne, kosmetyki w drodze... byle do spota :ad:

 

Ja chyba bede o 17 jutro picowal auto :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[ Dodano: 18 Maj 2014, 10:09 ]

Hello.

Wzorem innych grup pozwoliłem sobie założyć nasz temat do luźnych pogaduszek aby nie zaśmiecać działu o spotkaniach.

Dzisiaj w SO/SBE/SK

 

Liczba osób w naszej grupie rośnie także jest o czym pogadać nie tylko związanego ze spotkaniami.

 

Zapraszam

 

[ Dodano: 18 Maj 2014, 16:30 ]

Pedze na myjke.jakby ktos byl w okolicy :)

 

[ Dodano: 18 Maj 2014, 20:16 ]

Widze ze moj post zostal juz wywalony nawet z luźnych pogaduch takze pozostaje nam spamowac tutaj. Widocznie wedle moderacji liczy sie tylko ekipa warszawska ...

 

[ Dodano: 18 Maj 2014, 21:09 ]

Bylem picowalem i wpadl Kojak na chwile :)

 

Fajna ta astra :)

 

 

th_440026134_2014_05_1818.39.04_122_193lo.jpg th_440028247_2014_05_1818.39.07_122_84lo.jpg th_440032488_2014_05_1818.39.14_122_469lo.jpg

th_440034104_2014_05_1818.39.46_122_75lo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie niespodziewanie, przejeżdżając obok, aaaa mówie se zobaczę, sprawdzę wkońcu co to i gdzie jest ta miejscówka, na której spotujecie, no i trzeba przyznac, że do takich "naszych działań" jest idealna. :good:

 

Domel, foczka otjepana, czyściutka, wydresingowana. :good: No i dzięki za kilka psiknięc z opryskiwacza. :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Greg7 http://forum.kosmetykaaut.pl/viewtopic. ... a70#485907 kup testuj baw sie zdaj relacje az znajdziesz cos co ci spasuje. 80% produktow detailerskich to dobry stuff

 

[ Dodano: 19 Maj 2014, 09:37 ]

pitheron, ja mam remoncik teraz ale moge sie wyrwac w jakis dzien. ugadajcie sie. mi dojazd zajmuje chwile. musze odszczurzyc punciaka zony. nawet chyba jutro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Dzis Dzień Mycia Samochodu, a dzień święty trzeba święcić :D

Ja z Nowym (tak auto nazywam) do Was dołączymy na myjce, jak tylko przyjdą kosmetyki, bo z pustymi rekami jechac i tylko stac i pachniec to nie ma sensu :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek z Motogo szacuje, że dostane środa/czwartek. Chyba nie wytrzymam z moim brudaskiem tyle czasu, opłucze go chociaz dzisiaj. Juz się nie mogę doczekać :ad:

 

Kojak, kobietą pachnę :-]

 

Może jeszcze kolegę wezme ze sobą, niech sie tez umyje :mrgreen: Szkoda, że nie jesteście bliżej gliwic to bym częściej wpadała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Kato by mi bardziej pasowało, ja w Szopienicach pracuję :)

 

jak znasz fajne pewne sprawdzone miejsce w kato to I tam mozemy spota walnac kiedy :)

 

[ Dodano: 19 Maj 2014, 11:41 ]

Wojtek z Motogo szacuje, że dostane środa/czwartek. Chyba nie wytrzymam z moim brudaskiem tyle czasu, opłucze go chociaz dzisiaj. Juz się nie ...

 

daj znac jak dotrze arsenal to walniemy spota na myjce w tedy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
A ja zamierzam opryskiwacz pianujący z K2 kupic, taniocha za 20 zeta. Zobaczymy, jeśli padnie, to kupię cos lepszego.

 

chodzi Ci o ta koncowka pianujaca do spryskiwacza ? bo jesli tak to daj sobie spokoj ;) uzywam do APC tylko :)

 

[ Dodano: 19 Maj 2014, 13:06 ]

aaa ok juz wiem co to. z testuj ale chyba PIANY z tego nie zobaczysz. daj znac po testach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.