Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

Nika, dodaj temat do obserwowanych. :-]

 

Nie wiem, jak to zrobić, szukam jakiegoś magicznego przycisku ale nie widzę.

 

Eksperymentować na swoim autku bym nie chciała :-] ale chętnie się poprzyglądam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak to zrobić, szukam jakiegoś magicznego przycisku ale nie widzę.

 

Eksperymentować na swoim autku bym nie chciała ale chętnie się poprzyglądam.

 

W prawym, dolnym rogu tematu klikasz:

 

d786.jpg

 

"śledź odpowiedzi w tym temacie" - automatycznie przychodzą maile jak ktoś napisze coś nowego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ja bylem od 6:00 rano do 8:00 Boskie godziny. Totalny spokoj I cisza. Obecnie biwakuje w Zywcu. Bardzo czyste powietrze w porownaniu do Slaskiego. Praktycznoe zero kurzu I shine wali po oczach.W bedzinie 10 godzin po myciu to juz milimetr kurzu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prawym, dolnym rogu tematu klikasz:

 

Wiedziałam, że narobię sobie wstydu :oops: szukałam na górze. Dzięki za pomoc, dodane i śledzone.

 

Nie myli się ten co nic nie robi. ;)

 

Koleżanka skąd, jeśli można wiedzieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Potwierdza sie w jakim syfie mieszkamy na Śląsku.

Pojechałem do Żywca. Auto odpicowane z rana, stalo pod chmurka wiele godzin nad jeziorkiem. Specjalnie obserwowałem warunki pogodowe i stan lakieru. Zero kurzu i uporczywych pyłków. Dla mnie nowość.

 

Dzis było dużo wilgoci i rosy o 7 rano, jeden przejazd QD - zero kurzu - schock! Nowiuteńki Janeczek czysty jak łza.

Przejechałem całe auto.

 

 

th_035304976_2014_05_0207.56.27_122_374lo.jpg th_035318605_2014_05_0207.56.30_122_992lo.jpg th_035332132_2014_05_0207.56.34_122_1130lo.jpg

 

 

th_035840943_P1030699_122_382lo.JPG

 

 

Chyba najwyższy czas pomyśleć o przeprowadzce gdzie powietrze jest czystsze ;) U nas po kilku godzinach na aucie milimetr syfu i kurzu na lakierze. Nie wspomnę już co jest po nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez wydaje fortunę ma mycie. Mój wóz jest biały, po umyciu na bezdotyku (porządnie, nie tak tylko przelecieć lancą) wycieram go szmatkami, zużywam ze dwie, trzy i są czarne :dontknow: A rano już zakurzony... Jade do pracy, wracam, to na szybie i masce krwawe plamy po owadach i wydane 14 zeta zafajdane tak, jak przed myciem. Ehhh. W Ustroniu spędził 10 dni i po tym czasie wyglądał tak, jak przyjechał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nika bo myjąc auto na bez dotyku to tak go niby myjesz a właściwe spłukujesz brud ten ostatni co jest na lakierze a jadąc potem fibra wycierasz to co myjka Ci nie zmyła :) Najlepiej mieć wiaderko auto umyć ręcznie i potem spłukać wodą i masz auto czyste :) a nie niby czyste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Dla tego ja uwielbiam moje kombi. :D Bez podręcznej kosmetyczki,

 

th_053638664_2014_04_1220.18.10_122_582lo.jpg

 

Dwóch wiader i okolo 100 mikrofibr sie nie ruszam :P

 

 

th_053650679_2014_04_1220.18.47_122_568lo.jpg

 

Nika, wpadnij na myjke do Będzina, pokazemy Ci co i jak uzywac ;]

 

Myjka za Biedronka LINK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Mnie pasuje mam nadzieję że 30-40 minut wystarczy aby dostać się do Będzina a o którą myjkę chodzi dokładnie jakaś ulica, skrzyżowanie punkty charakterystyczne?

 

Strone wczesniej jest mapka :) Osiedle Zamkowe za Biedronka. 2 minuty od Czeladź M1:) Oczywiscie dla osob ktore chce sabie wymyc auto od razu. W przeciwnym razie np parking w Katowicach na 3Stawach w tych samych godzinach tez jest ok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.