Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

Wiemy, że troszkę to trwało... ale jest już relacja z naszych 3 urodzin :D tutaj wrzucamy kilka fotek, a cała relacja do pobrania tutaj : http://www.sendspace.pl/file/20f2a30667e347173a51aa5

 

Za super relację dziękujemy Tomkowi Kretowi z http://fotakreta.blogspot.com/ :good:

 

Goście przybyli więc można zaczynać ;)

 

3b3fc840068528ebmed.jpg

 

Wiadomo że nie mogło się obyć bez małego co nieco o polerowaniu :-]

 

c2e70bf1f585e438med.jpg

 

Po pracy człowiek głodnieje, więc czas na małą przekąskę ;)

 

ee2a8444be1e415amed.jpg

 

4nano Showroom już otwarty ! Były pytania o produkty, małe i większe zakupy... oczywiście pełny asortyment 4nano dostępny stacjonarnie cały czas !

 

318787eda7244755med.jpg

 

d24af15cfbd6d9f3med.jpg

 

Wracamy do pracy :P

 

dc3c37e51c7a9d2fmed.jpg

 

7a327c62de74844amed.jpg

 

59a28050fe4798dfmed.jpg

 

3230a2c99cc84964med.jpg

 

Oczywiście auta gości wydetailingowane w pełni 8-) byliśmy pod wrażeniem ;)

 

f0832401d8623b2cmed.jpg

 

86f357c64b8de1a3med.jpg

 

1be0eb8a49f685cbmed.jpg

 

b6ac3dba19ea6926med.jpg

 

c25295c80d993b3dmed.jpg

 

be3e10d2007fb000med.jpg

 

c2fd87fa81b41177med.jpg

 

384e74d06e599d2amed.jpg

 

82787d3bb34f36abmed.jpg

 

Można też było liczyć na poradę specjalistów ;)

 

67e8c5e2577b40b0med.jpg

 

Nie mogło się obyć bez konkursów :-] Rafał z 4nano przygotowuję powierzchnię dla uczestników ;)

 

b89222eefcf62b65med.jpg

 

Pędzle w dłoń :D

 

7e441b61af7c97cbmed.jpg

 

Nagrody już czekają ;)

 

3fd98dfd2184d40cmed.jpg

 

And we have a winner... :-]:D

 

5f1c941c7442360dmed.jpg

 

Drugi z konkursów bezapelacyjnie wygrała Pani :-]

 

979d330403bd35b6med.jpg

 

Na koniec emocjonujący i niesamowity konkurs rzutu... gąbką :D

 

7f717d76df3ddbfbmed.jpg

 

Dostaliśmy też urodzinowy upominek :):D

 

9d1033bed52d3f45med.jpg

 

a482e4f44653b187med.jpg

 

Jeszcze raz dziękujemy za tak liczny udział i serdecznie wszystkich pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy ktos sie wybiera ??

 

Zapraszamy pasjonatów i nie tylko na wyjątkowe motoryzacyjne wydarzenie sezonu! Eliminacje Tuning Kingz 2014 w M1 Bytom już 26 i 27 kwietnia. Podrasowane fury, ryk silnika, zapach palonej gumy, zawody Car Audio i konkursy dla mechaników. A wszystko w wyjątkowej oprawie i z udziałem pięknych, długonogich hostess. Serdecznie zapraszamy. Wjedź do M1 Bytom - do świata motoryzacyjnych emocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest ktoś (najlepiej z ciemnym autem :P ) chętny na testowanie na swoim aucie dwóch faworytów tego sezonu:

 

Armor All Shield vs Soft99 Fusso Coat

 

??? :D:D:D

 

Założenie jest takie aby podzielić całe auto wzdłuż (lewa - prawa) i na jednej stronie położyć AAS a na drugiej Fusso.

 

Dodatkowo mogli byśmy zrobić razem drugi test, który chciałbym zrobić:

 

Geyon Iron vs ADBL "krwawiący jeszcze bez nazwy"

Tu przydał by się ktoś chętny z zapuszczonym alusem ;) Podnośnik i kobyłki przywiozę.

 

Teraz założenia do całej zabawy: ;)

 

- Fajnie jak by był to ktoś, kto wrzuci jakieś aktualizacje tego testu w czasie

- Woski i inne środki do testów dostarczam ja, nieodpłatnie oczywiście (choć jakiś browarek w zamian mile widziany :D )

- Fajnie by było, aby auto było już odsmolone i przeleciane ironem oraz wyglinkowane, choć możemy to też zrobić razem

- miejsce akcji, myjnia w Będzinie przy Biedronce (jeśli ma ktoś lepsze miejsce, najlepiej zadaszone to słucham propozycji ;) )

- czas akcji: długi weekend, najlepiej czwartek, piątek bądź sobota, do ustalenia

- jeżeli będzie więcej niż jedno auto do zrobienia, pozostawiam sobie możliwość zdecydowania kto to będzie

- test opublikujemy w dziale testy

 

 

Jacyś chętni na spotkanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się piszę jak coś. Mam czarne zapuszczone auto, z jeszcze bardziej zapuszczonymi 17" ;) Trochę swoich środków mam (glinki, cleanery, itp.) do tego DA z różnymi padami i kilka past. Chętnie odwdzięczę się dobrą szkocką. :oops: Najlepiej, żeby gdzieś można było się jeszcze pod prąd podłączyć ...

 

Miesięczne przebiegi 2-3 k km, update na bieżąco możliwy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puch, Domel, nie widzę problemu, żebyśmy 2 auta zrobili. ;):good:

Zależało by mi jednak na update'ach.

 

nie przyszedł mi jeszcze Armor All Shield, także przed weekendem próbki może nie być. "Awarynie możemy zrobić porównanie z FK 1000HiTemp (które mam) oraz z nieśmiertelnym Colli, jeśli ktoś z was ma :o Wiem, że Kojak, ma na pewno ale się nic w temacie nie odzywa :dontknow:

Ewentualnie jak ktoś coś ma innego (w sensie wosk) możemu z jeszcze innym porównanie zrobić.

 

Macie jakieś propozycje co do terminu? Czwartek "po śniadaniu", np. 10:00 może być? :-] Jeśli nie to dawajcie inne terminy.

 

marek750, jak chcesz to z kumplem, czy jego Corsą, przyjedź, wosk oczywiście udostępnię, ale nie wierze żeby jakieś updaty z testu robił ;) A o to mi głównie chodzi ;)marek750,czymkolwiek: przyjedź :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma mnie czwartek, piatek ;( bede detailingowal w Zywcu ;)

Też bym chciał przy Żywcu podetailingować... :roll:

...byś przywiózł po buteleczce kolegom :mrgreen:

 

No nic, sami odwalimy brudną robotę na Twojej myjni :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
nie ma mnie czwartek, piatek ;( bede detailingowal w Zywcu ;)

Też bym chciał przy Żywcu podetailingować... :roll:

...byś przywiózł po buteleczce kolegom :mrgreen:

 

No nic, sami odwalimy brudną robotę na Twojej myjni :o

 

Ja będę w czwartek na myjce przed wyjazdem około 6:30 :D nie wyjadę w trasę brudnawy ;)

Ale gdyby wam sie plany zmienily dajcie znac :)sobota wolna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, gdyby ktoś organizował następne spotkanie, to chętnie się wybiorę. Od jakiegoś czasu czytam o kosmetykach i nie mogę się zdecydować, czym zabezpieczyć lakier. Przydałoby się, gdyby ktoś obejrzał fachowym okiem i ocenił, co by najlepiej było położyć i ewentualnie jak, bo chciałabym to zrobić sama, ręcznie. Do tego czasu będę nadal czytać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.