Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

Należało by podziękować chłopakom z Car Essence przede wszystkim, za zorganizowanie spotkania i udzielenie lokalu oraz za pyszny poczęstunek!! :good::good::good: Oczywiście następne dzięki należą się ekipie 4nano! :good:

 

Fajnie było i oby takich spotkań więcej :mrgreen:

 

Dajcie znać jak się jakieś fotki pojawią ;)

 

PS> na własnym aucie już taki chętny do przekazania "pacjenta nie będę" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję ekipie Car Essence i 4nano za miło spędzone kilka godzin :good:

Było miło, wesoło i smacznie!!

 

 

Ps. Jeśli będziecie szukać fachowca od mycia felg to jestem do dyspozycji. Tanio nie będzie, ale cóż...za jakość trzeba płacić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuję ekipie Car Essence i 4nano za miło spędzone kilka godzin :good:

Było miło, wesoło i smacznie!!

 

 

Ps. Jeśli będziecie szukać fachowca od mycia felg to jestem do dyspozycji. Tanio nie będzie, ale cóż...za jakość trzeba płacić :lol:

 

jak cos to moge zostac Twoim pomocnikiem ds. kolpakow :D

 

PS: zapodajcie fotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serdeczne podziękowania dla Uczestników, Ekipy Car Essence - szczególnie za super rabat przy zakupach :) i 4nano za fajne konkursy z nagrodami i pokazy.

 

Do uczestników z Tychów, Bierunia i Oświęcimia: jeżeli jesteście zainteresowani wymianą jakiś kosmetyków itp. to piszcie na PW- zawsze można się spotkać (bywam w tych miastach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie (bo też były :D ) i Panowie - jako organizator imprezy 4nano serdecznie dziękuje Wam wszystkim za tak liczne przybycie, dobrą zabawę i miłe towarzystwo :-] do tych podziękowań przyłącza się również współorganizator imprezy, czyli chłopaki z Car Essence, którzy kazali przekazać że miło było im gościć Was u siebie :good: pamiętajcie również że 4nano Showroom z całym asortymentem kosmetyków 4nano dostępnym na miejscu i od ręki jest już teraz oficjalnie otwarty i dostępny dla Was cały czas - można przyjechać, popytać, napić się kawki i zrobić zakupy ;)

 

Co do fotek wiemy że się niecierpliwicie, ale oczywiście na tą okazję postaraliśmy się o fotografa i Tomek już obrabia fotki, ale jako że chłopak miał wczoraj urodziny dajmy mu trochę czasu ;) oczywiście pełna relacja pojawi się na FB, tutaj wkleimy kilka zdjęć, a Wam udostępnimy linka do pobrania fotek ;)

 

 

PS> na własnym aucie już taki chętny do przekazania "pacjenta nie będę" :P

Oj tam oj tam... :P:D żadnych szkód nie odnotowaliśmy chyba :P aha tą fakturę za mycie auta na jaki adres Grzesiu wysłać ? :D

 

JPs. Jeśli będziecie szukać fachowca od mycia felg to jestem do dyspozycji. Tanio nie będzie, ale cóż...za jakość trzeba płacić :lol:

Haha no tak Jacku teraz masz do tego pełnoprawny tytuł :-] a właściwie to kołpaków :P

 

kupusso na pewno będzie jeszcze okazja :good:

 

 

Jeszcze raz serdecznie podziękowania od 4nano i Car Essence dla wszystkich uczestników ! :good::-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak napisał/a:

PS> na własnym aucie już taki chętny do przekazania "pacjenta nie będę"

 

Oj tam oj tam... żadnych szkód nie odnotowaliśmy chyba aha tą fakturę za mycie auta na jaki adres Grzesiu wysłać ?

 

szkody ?! jemu tego auta w wypożyczalni nie przyjmą bo będzie oddawać w lepszym stanie niż brał... no chyba, że przed oddaniem umyje je pastą bhp z piaskiem :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez pragne podziekowac ekipie 4Nano oraz Car Essence za wzorowe przeprowadzenie eventu. Miejscowka wysmienita, jedzenie wykwintne, nagrody znakomite, PR na wysokim poziomie, jednym slowiem piknie :mrgreen::good:

ponizej wklejam linki na server na ktorym znajduje sie pare fotek mojego autorstwa, bez retuszu i usuwania :mrgreen: sory, ze tak porozrzucane, ale za duzo zajmuja dlatego podzielilem je na 3 teile.

 

http://afro.elsat.net.pl/DD2/

oraz

afro2.elsat.net.pl/DD teil 3

 

pzdr i miejmy nadzieje, ze za niedlugo sie znow spotkamy :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

afro2.elsat.net.pl/DD

Działa i drugi....:

http://afro2.elsat.net.pl/

 

Wrzucam juz zdjęcia jako album, także chwilę cierpliwości i będzie w zjadliwej formie ;)

 

Upload 345 MB musi chwilę potrwać :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.