Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

dawidmarceloli oczywiście zapraszamy ;)

 

Panowie i Panie jednocześnie przypominamy że nasza urodzinowa impreza już w najbliższą sobotę w Mikołowie od 10 do 15 ! :-] rezerwować czas, brać wolne i wpadać jak największą ekipą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się raczej wybieram, tak, żeby być w Mikołowie ok 10, ale raczej będę musiał się wcześniej urwać :cry: Tak czy inaczej maszyny i pady w bagażnik pakuję. Może coś razem się uda przepolerować? :-]:dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiadomo co to za lokalizacja? myjnia, parking, etc? bo na street view nic tam nie ma :mrgreen:

Na streetview jest salon fiata i to ta miejscówka...

 

[ Dodano: 4 Kwiecień 2014, 07:43 ]

Ja się raczej wybieram, tak, żeby być w Mikołowie ok 10, ale raczej będę musiał się wcześniej urwać :cry: Tak czy inaczej maszyny i pady w bagażnik pakuję. Może coś razem się uda przepolerować? :-]:dontknow:

Grześ nie zapomnij naklejek i markera!

Panowie z 4nano nie zapomnijcie wrzucić do bagażnika kilku kosmetyków, bo tak jak pisałem wcześniej chciałbym kupić Waszą LP3D mini :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nowi użytkownicy też mogą wpaść ;) ?

Oczywiście że tak, zapraszamy serdecznie ;)

 

a tak na poważnie trzeba czekać do przyszłych urodzin ??? :-]

Hehe pewnie jeszcze coś w sezonie zorganizujemy ;)

 

Tak czy inaczej maszyny i pady w bagażnik pakuję. Może coś razem się uda przepolerować? :-]:dontknow:

Ty nas Grzesiu niedoceniasz :P wszystko na miejscu będzie ;) no chyba że ktoś woli na swoim sprzęcie pracować ;)

 

a wiadomo co to za lokalizacja? myjnia, parking, etc? bo na street view nic tam nie ma :mrgreen:

Hmm tym bardziej będziecie zaskoczeni ;) jedno z największych i najekskluzywniejszych studii w PL ;)

 

Panowie z 4nano nie zapomnijcie wrzucić do bagażnika kilku kosmetyków, bo tak jak pisałem wcześniej chciałbym kupić Waszą LP3D mini :-]

Jacku spokojnie, też będziesz zaskoczony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm tym bardziej będziecie zaskoczeni jedno z największych i najekskluzywniejszych studii w PL

 

No nic, dziś zatem fryzjer, kosmetyczka i manicurzystka mnie czeka. Również garnitur i lakierki ze ślubu trzeba będzie wyciągnąć :dontknow::song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm tym bardziej będziecie zaskoczeni jedno z największych i najekskluzywniejszych studii w PL

 

No nic, dziś zatem fryzjer, kosmetyczka i manicurzystka mnie czeka. Również garnitur i lakierki ze ślubu trzeba będzie wyciągnąć :dontknow::song:

Qutwa a ja w ślubny gajer sie już nie mieszczę ( tak, tarczyca mi opadła :zly: ) więc pozostaje worek pokutny :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

g.pajak i siwyjac hehe dobre :D swoją droga polerka w gajerku... to byłoby coś :-]

 

Zapomniałem chyba dodać że poza tym to rządzi tam sympatyczna i rodzinna atmosfera, o która dodatkowo my również zadbamy, a przecież nas znacie ;)

 

pazuzu dziękujemy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.