Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

Takie skromne pytanko mam nt. mycia podwozia. Orientuje się ktoś gdzie takie coś robią w okolicach Katowic?

Chodzi mi o mycie podwozia na podnośniku... ;)

Adam jaką masz myjkę ?? bo może lanca kątowa by wystarczyła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy ma lac ale auto i tak bedzie stac caly weekend takze wpadne dzis na myjke podpicowac sobie opony ;]

O której będziesz? Ja wcześniej jak o 15 i tak nie będę - najwyżej podjadę gdzieś bliżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
W nocy ma lac ale auto i tak bedzie stac caly weekend takze wpadne dzis na myjke podpicowac sobie opony ;]

O której będziesz? Ja wcześniej jak o 15 i tak nie będę - najwyżej podjadę gdzieś bliżej.

 

na 15:00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zdążę to podjadę. Dziś mam badania do pracy, także nie wiem jak się wyrobię :dontknow:

 

[ Dodano: 21 Luty 2014, 18:26 ]

Byłeś? Ja dopiero teraz wróciłem do domu :/

 

Juro jadę do Czech a auto brudne :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

ktos korzystal z ich uslug ? http://proszkowe.katowice.pl/renowacja-felg.html PLASMA-NOWA

Chce przeprowadzic renowacje felg. Piaskowanie malowanie picowanie ;)

Moze znacie inne dobre firmy w okolicy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W D.G ziomuś maluje i z tego co widziałem jeden komplet to ładnie wyglądał. W Katowicach-mysłowicach też jest kolo co psika trochę taniej, tylko z tego co się dopytywałem to ma lekko ograniczoną paletę kolorów przy malowaniu proszkowym. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Problem w tym ze każdy coś tam słyszał i coś tam widział ale nikt nie ma nikogo poleconego i sprawdzonego i zaczynają sie schody ... kiedy juz miałem jechać do jednego w Kato zadzwonił mój ziom i stwierdził "NIIEEEE TYLKO NIE TAM BYLEM WIDZIAŁEM MASAKRA" (mimo ze na jednym forum miał kilkadziesiąt "plusów" )

 

To chyba pójdę na żywioł i oddam tej ekipie z PLASMANOWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos korzystal z ich uslug ? http://proszkowe.katowice.pl/renowacja-felg.html PLASMA-NOWA

Chce przeprowadzic renowacje felg. Piaskowanie malowanie picowanie ;)

Moze znacie inne dobre firmy w okolicy ?

 

Ja tam malowałem. 100zł szt za 15", maja tylko kilka kolorów, lakier finalnie ma grube ziarno. Ogólnie wszystko w porządku, nic się nie dzieje po trzech zimowych sezonach.

 

Zaraz kolo Plasmy-Nowej w stronę Janowa, przy światłach (Katowice, ul.Oswobodzenia 50) jest też zakład i ma bardzo dobre opinie, możesz podjechać i popytać to jest raptem z 500m od Plasmy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Zaraz kolo Plasmy-Nowej w stronę Janowa, przy światłach (Katowice, ul.Oswobodzenia 50) jest też zakład i ma bardzo dobre opinie, możesz podjechać i popytać to jest raptem z 500m od Plasmy

 

No o nim slyszalem rozne opinie ;/

 

W plasmie malowales alufelgi czy stalówki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kojak a podeślij na pw ;) dzięki ;)

 

Ja koła z Audi malowałem tutaj -> http://alustyl.pl/

Kolo piaskuje a potem proszkowo maluje. Wszystko elegancko. Na jednym kole zrobił mu się delikatny zaciek.

Dzięki temu zaciekowi zapłaciłem za komplet 18" 350zł (Piaskowanie + Lakierowanie)

A faktycznie zapomniałem o Sebastianie - tu mogę spokojnie polecić ;) tylko terminy odległe, a przynajmniej kiedyś tak było ;)

 

g.pajak ale regeneracją jak felga ma przetarty rant pewnie już nie ? Czy może też ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.