Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej się powinienem wyrobić. :)

Marek, a nie miał byś odsprzedać małej próbki Scholla 02 lub 03? Dosłownie na jeden panel...

 

Nie było by problemu gdybym miał ją u siebie, ale niestety wszystkie pasty są w garażu u Adama, więc jeżeli byś był na SCP to mogę ci wziąć, ponieważ jutro i po jutrze będę u Adama... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Hello.

 

Ja bylem z 10 minut z Kamilem

 

Wymieniliśmy się paczkami od Nowickiego i Kamil z testował endurance na oponkach.

 

0hsj.jpg

zp6f.jpg

28js.jpg

ech3.jpg

 

Lakier po korekcie na Opelku trzyma fason :)

 

se27.jpg

 

Raczej na 20 juz dzis nie dojade. Ten weekend mam zawalony ale po weekendzie np w poniedzialek kolo 16:30 by bylo idealnie :)

 

 

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem z 10 minut z Kamilem

 

....tymczasem kilka godzin później w tej samej lokalizacji geograficznej (sorry za jakość, ale zdjęcia robione breloczkiem do kluczy):

 

zcgy.jpg

 

vs0e.jpg

 

 

Dzięki Marek za szybkie (2 godzinne) spotkanie ;)

 

Do zobaczenia na SCP w Katowicach :good:

PS> kto z Zagłębiowskiej ekipy będzie w sobotę na Muchowcu???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z małym ogłoszeniem ;) Poszukuję Mazd 323 oraz 3 BK w oryginalnym, przyzwoicie utrzymanym stanie na 1 dniową wystawę w salonie Mazdy w Dąbrowie Górniczej, która odbędzie się w październiku. Wystawa połączona będzie z premierą nowej Mazdy 3. Ma na celu ukazanie ewolucji modelu. Podczas premiery odbędzie się koncert Dawida Podsiadło, zapewnione będzie pyszne jedzenie oraz napoje mniej lub bardziej wyskokowe ;) W ramach wdzięczności właściciel samochodu będzie oczywiście gościem imprezy zamkniętej w pełni korzystającym ze wszystkich atrakcji, znajdą się też może jakieś gadżety :) Jeśli ktoś posiada taki model i jest zainteresowany imprezą to bardzo proszę o bezpośrednie pw do mnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieram soe dzisiaj na myjke do Będzina, chętny ktos na wspólnie mycie? :mrgreen:

 

Będę ok 18 tej.

 

Jak coś zapraszam: będzie prickbrot, ironx, szampon zjadający wosk, męska aktywna piana, glinka i inne atrakcje :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie prickbrot, ironx, szampon zjadający wosk, męska aktywna piana

 

71xa.jpg

 

raic.jpg

 

 

jak widać po pięknym "kropelkowaniu", w/w zestaw usunął wszystko. :evil:

Cel na jednoosobowym spocie :lol: został osiągnięty :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 w piątek nie okazał się najgorszy, po mimo kolejnej awarii Lare, dorośliśmy z Markiem do pracy na rotacji!

Serdeczne podziękowania należą się koledze g.pajak, za użyczenie polerek! Jak będziesz coś potrzebował wal jak w mur!

 

chyba w dym :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.