Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy szczotke do skóry/tapicerki . ktoś zgubił Pająk to chyba twoja nam się wydaje

 

:good:

 

No właśnie nie mogłem się doliczyć szczotki ;) Przyniosłem z Georgem i się "zawierusiła". Spoko, albo wpadnę przy okazji, albo na następnym "gang - bang" odbiorę :D

 

Dzięki Maciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jak już dojdzie do następnych "działań przy jakimś lakierze" to może podejdźmy do tematu bardziej konkretniej, dokładniej, sumienniej itd.

 

Zgadzam się, mi osobiści nie zależało aby z Yarisa usunąć wszystkie rysy, ale też nie można zostawić samochodu w pół zrobionego. Chłopaki o których wspomniałeś faktycznie się zawzięli i chwała im za to lecz na takie dokładnie pieszczenie

potrzeba zdecydowanie więcej czasu i współpracy.

 

Następnym razem trzeba się zastanowić jak rozegrać temat, bo zdecydowanie brakowało kogoś kto jasno kierowałby grupą, polerek naliczyłem 9 a mimo wszystko przez 6h nie udało nam się zrobić całego samochodu.

 

Taki szybki bilans zysków i strat po zlocie :)

Ja mam jedną fibrę MrCleanera (tak mi się wydaje) a zgubiłem dwa pady Scholl Concepts 85mm niebieskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno na kolejnym spocie kierownikiem ma być Człowiek Małpa

 

 

:lol::lol::lol::lol: Rozjebałeś system....

 

A ja już przed spotem mówiłem, że tak powinno być :-]:-]

 

to może podejdźmy do tematu bardziej konkretniej, dokładniej, sumienniej itd, tak jak z tego co przyuważyłem przykładali się kupusso i g.pajak :song:

 

kojak, miły, młody człowieku, nie zauważyłem wcześniej tego postu :evil::P:lol:

 

Wiesz, jak już coś robić to "albo dobrze albo w ogóle" :D

 

A tak poważniej pisząc, tak jak zauważył Adamek, 9 polerek X 6 godzin daje 54 godziny pracy - w takim czasie można korektę na 90% zrobić :kox: Następnym razem na pewno się uda. Zorganizujemy to jeszcze sprawniej następnym razem...

 

...a teraz cicho, bo jeszcze ktoś z Warszawskich kolegów przeczyta i powie, ze na tym śląsku zawsze więcej się gada niż pracuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GracjanS4, o co Ci dokładniej chodzi, co masz na myśli :o

 

Chcecie robić projekty z korektą na 100% to porządkować garaże i heja... według mnie idea była całkiem inna... mieliśmy spędzić miło czas w gronie ludzi o tej samej pasji, przy okazji była możliwość wypróbowania kilku "zabiegów" pod czujnym okiem Maćka i Arka bez większego strachu o samochód ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie robić projekty z korektą na 100% to porządkować garaże i heja...

Niestety nie każdy ma taką możliwośc. I zapewne nikomu tu nie chodziło o korektę 100%, tylko poprostu o trochę większe przyłożenie sie. Ale dobra, spokojnie, bez spinek. :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie idea była całkiem inna... mieliśmy spędzić miło czas w gronie ludzi o tej samej pasji, przy okazji była możliwość wypróbowania kilku "zabiegów"

 

Gracjan, akurat Ciebie o takie podejście nie podejrzewałem :/ Miło czas i tak byłby spędzony (a spędzony miło był), robiąc coś z większym przyłożeniem się, w bardziej zorganizowanej formie... i chyba o to chodzi kojak'owi.

 

Na czyste pogaduchy równie dobrze można się spotkać w McDonalds'ie, nie wykorzystując cennego czasu klinerów, nie licząc ciężkiej pracy Maćka, który urabiał się po łokcie, próbując być miły dla wszystkich i robiąc wszystko sam: odkręcać siedzenia, piorąc, witając wszystkich... itd, itp...

 

Pisząc, że miało być tylko pogadanie, po co było to zamieszanie z listą, kto co przyniesie, jaką maszynę, jaki sprzęt,

Chcecie robić projekty z korektą na 100% to porządkować garaże i heja...

...może i to jest rozwiązanie :o Ale chyba nie o to klinerom chodziło organizując konkretną pracę tym razem, która przyciągnęła tłumy :o

 

Każdy ma indywidualne, swoje podejście do niektórych rzeczy i inaczej interpretuje fakty, dla niektórych spotkanie mogło być "gównem" z którego jedni zrobią sakrament inni nie... ;)

 

Oczywiście bez spinki :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik Panowie!

Mnie się spotkanie jak najbardziej podobało. Ciesze się, że mogłem udostępnić samochód do polerowania.

Ci co chcieli robić, robili. Ci co nie chcieli, nie robili. Proste?

Chwała Maćkowi, że ogarnął cały temat a miał co. :-]

 

 

Do następnego! :ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tak sobie czytam posty pospotowe to dochodzę do wniosku, że te pierwsze cztery nasze spotkania były idealne. I już piszę dlaczego:

- po pierwsze staliśmy sobie i gadali w kubkiem kawy i nikt do nikogo nie miał pretensji, że jeden zrobił o dwa przejazdy na panelu więcej a drugi stał i gadał a napisał że będzie polerował.

- po drugie, jeśli ktokolwiek myślał, że grupa AMATORÓW przeprowadzi korektę auta na poziomie profi to gratuluję mu optymizmu i wiary w ludzi.

- po trzecie, nie próbujmy konkurować z "warszawką" bo Oni wciągną nas lewą dziurką nosa i wypuszczą drugim bąkiem. A jak ktoś nie wie dlaczego, to polecam sprawdzić kolory ników w warszawskiej ekipie.

 

To wyłącznie moja opinia i czy się z nią zgadzacie czy nie to Wasz problem.

Jeśli następny spot ma się zakończyć tak jak ten, to ja rzeczywiście wolę spotkać się pogadać w Maku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

looz panowie po co ta spinka ? co to ma na celu ?Nikt nikomu chyba krzywdy nie zrobił więć po co to ?

 

Spot się odbył jedni robili dużo inni mniej nikt nikomu nic nie kazał :)

 

Nasepnym razem spot możemy nieco przeorganizować i na wstępie dogadać się z ekipą praktyczną , zakładamy cele dysponujemy zadaniami między osobami i już a reszta chill out pizza itp...

 

i tak będzie chyba ok ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

siwyjac, wyjatkowo sie z Toba zgodze :) Przypuszczalem ze to spotkanie raczej nie doprowadzi do 100% korekty, dlatego szanuje osobe ktora użyczyła auta. Jesli mamy cos robic od poczatku do konca, trzeba by na to poswiecic ze 2-3 dni zostawiajac auto u mrclinerow na dluzej :) Albo zrobic konkretna NOC DETAILINGOWA. Z Piatku do Soboty i z wpisowym na wejscie - tylko dla tych co na prawde chca sie przylozyc i poswiecic na to swoj czas. Ja powiem szczerze jestem mega zagoniony i dlatego nie rzucam sie z motyka na slonce jeszcze ;) Ale widzialem tam wielu chlopakow z blyskiem w oczach chetnych do dalszych eksperymentow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasepnym razem spot możemy nieco przeorganizować i na wstępie dogadać się z ekipą praktyczną , zakładamy cele dysponujemy zadaniami między osobami i już a reszta chill out pizza itp...i tak będzie chyba ok ?

 

+100 :good::good::good:

 

jeśli ktokolwiek myślał, że grupa AMATORÓW przeprowadzi korektę auta na poziomie profi to gratuluję mu optymizmu i wiary w ludzi

 

 

A ja współczuję braku optymizmu i wiary w ludzi ;)

Nie musi być 100%, 90% wystarczy :D

 

Ja tam nie mam absolutnie do nikogo pretensji, że stał i gadał, przecież mimo wszystko to tylko "spotkanie towarzyskie" - chodzi o to że z postów i "bojowego" nastawienia, można było wywnioskować że będzie pot, łzy i odciski na palcach... :kox: Widać każdy odebrał to inaczej :song: Tyle dyskusji o indywidualnych wyobrażeniach z "przedspocia", bo o to myślę chodzi :)

nie próbujmy konkurować z "warszawką" bo Oni wciągną nas lewą dziurką nosa i wypuszczą drugim bąkiem. A jak ktoś nie wie dlaczego, to polecam sprawdzić kolory ników w warszawskiej ekipie

 

Zdrowa konkurencja jeszcze nikomu nie zaszkodziła, zawsze jest dźwignią rozwoju. Nie widzę problemu aby "równać do lepszych" (nawet jeżeli tak jest :song:) U nas też jest kolorowy (nOx), gdyby nie to, że fioletowy, to na pewno byłby co najmniej niebieski :-]:-]

 

Nie ma się co bać "warszafki", mają po prostu dobrych fotografów co im zdjęcia zrobionych aut pod dobrym kątem robią, ot to :P:P:P:D

 

Jeśli następny spot ma się zakończyć tak jak ten, to ja rzeczywiście wolę spotkać się pogadać w Maku.

 

Zabrzmiało jak foch :evil: Taki żarcik na koniec, Jacku nie obrażaj się, kto się czubi ten się lubi ;):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.