Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

napiszemy przykładowo "tak jak napisał g.pajak, " niż "tak jak napisał Grzegorz"

 

jako jedyny miałem przyklejoną naklejkę z nickiem... a i tak większość się na mnie głupio patrzała :song:

 

No ja właśnie witając się przedstawiałem się jako kojak.

Potwierdzam, jako jedyny :good::-]

fakt, faktem, że wpadłem na sam koniec i podejrzewam że wszyscy już się świetnie znali :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszym spocie przedstawiałem się nickiem i imieniem ale po chwili się zapomina w przypadku nowych osób, a stałą ekipę znam, więc naklejeczki jak najbardziej OK. Miałem teraz markera w arsenale i chciałem zaproponować, alby każdy na kawałku taśmy do oklejania napisał nicka i imię, lecz zapanował chaos i nie odzywałem się :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez połowę poprzedniej strony był lament, że nie wiecie z kim pracowaliście a jak się zaczyna robić z tym porządek to wyskakujesz jak Filip z konopii z fotką Bibera...

albo jestem za stary* albo za trzeźwy* ale nie kumam tego...

 

 

*niepotrzebne skreślić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo jestem za stary* albo za trzeźwy* ale nie kumam tego...

 

Zluzuj trochę, więcej poczucia humoru.

Albo jesteś dziś zbyt zestresowany* albo już śpiący*.

 

Zdjęcie było raczej mrugnięciem oka co do mojej skromnej osoby, ale widać nie wszyscy tak to odebrali. :dontknow:

 

*niepotrzebne skreślić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yariska jeszcze schnie na hali ??

Adamek dostał w prezencie ode mnie pokrowce foliowe na siedzenia. Co by "dupkę" suchą dowiózł. :P

 

PS> Nie piszę nic więcej, starając się być "błyskotliwie śmieszny", bo dzisiaj drogi kolego Jacku, Twoja tolerancja na moje (czasami ciężkie, przyznaje) poczucie humor jest na poziomie "nisko-średnim" :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny luzik, dziś poniedziałek... Nowy tydzień, nowe wyzwania. Nie ma się co stresować.

 

Yarisek wyjechał z pokrowcami Renaulta, dziękuję g.pajak :good:

 

W sobotę siedzenia były już suche. Po przyjeździe do pracy musiałem go jeszcze umyć bo gdzie nie gdzie została pasta.

 

Generalnie przejrzał trochę. Zobaczymy tylko na jak długo. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tesciu napewno :) mam pare pomysłów jak ulepszyć spota ;) i zwiększyć jego atrakcyjność :)

 

aniołki Angel Wax toples ?? :-]

 

Maciek to może teraz niebieskie C3 ?? nie jest tak hardcorowo jak Yarisa Adama ale roboty przy lakierze trochę jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aniołki Angel Wax toples ?? :-]

Myślę że bottomles może być też w ostateczności :P

 

Jak by co to mam takiego Passata też do przepolerowania :P

Można na nim poćwiczyć korektę lamp no i niwelacje naprawdę głębokich rys :P:)

 

Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że jak już dojdzie do następnych "działań przy jakimś lakierze" to może podejdźmy do tematu bardziej konkretniej, dokładniej, sumienniej itd, tak jak z tego co przyuważyłem przykładali się kupusso i g.pajak :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.