Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

MrCleaner, dzięki za spota ;)

Adam, dzięki za podstawienie Yarisa ;)

 

mam nadzieję, że przez nasze działania nie straciła dużo na wartości

Jacek, poprawnie zamontowana żarówka spokojnie podbiła wartość :D

 

A teraz przyznawac się bez bicia kto podje... podprowadził bańkę z sonaxem, która była już teoretycznie "rozlana" ?? :-]

Nie ma się co dziwić. Towar rozchwytywany w całej Polsce :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również chciałem podziękować wszystkim za spota, a największe podziękowania należą się Klinerom za udostępnienie miejscówki oraz sprzętu i Adamowi za Yariska. :D

 

Miło było poznać nowych (jak dla mnie) ludzi.

Do zobaczenia na następnych. ;)

 

Ja również dołączam się do podziękowań, wszystkim za całośc ! :good:

A teraz przyznawac się bez bicia kto podje... podprowadził bańkę z sonaxem, która była już teoretycznie "rozlana" ?? :-]

 

Łe?

Chodzi o bańkę z "drugiej tury" ?

Jeśli tak to:

1l poszedł przy kasie, do pojemika z miarką zatykanego

1l jw ... w drugim pomieszeniu obok sklepu do dwóch pół litrowych butelek

1l jw ... do butelki litrowej, podobnej takiej co wodę demineralizowaną sprzedają (matowa jak dobrze pamiętam)

1l jw ... do butelki po mleku 3,2% :D

1l został w bańce więc ja - marek750 go wziąłem tak jak pisałem kilka dni temu w liście, że biorę butle. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc to tak... :evil: Więc panowie "wiemy" już kto to uciekał z tym baniakiem. :-]

To czyli wychodzi na to, że kolega z tą miarką się nie wpisał na rozlewanie i dlatego się zamotaliśmy. ;) No, ale nic się przecież nie dzieje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podziękować całej ekipie za wkład włożony w ten mały biały samochodzik :good:

Szkoda go teraz stawiać na warsztat i patrzeć jak z każdym tygodniem wraca do normalności :/

 

Szczególne podziękowania należą się MrCleaner (Maćkowi) za udostępnienie miejscówki, bez niej spota w ogóle by nie było!

 

A więc to tak... :evil: Więc panowie "wiemy" już kto to uciekał z tym baniakiem. :-]

 

To nie o tą bańkę chodzi. Marek750 był do samego końca ze mną bo ze mną przyjechał. To chodzi o drugą bańkę ;)

Bańka Marka stała do 23:00 na hali obok moich rzeczy.

 

Aaa... No i najważniejsze przecież!

 

siwyjac serdecznie dziękuję, że jako jedyny "Męszczyzna" wykazałeś się:

a) walecznością

b) zdolnością

c) opanowaniem

w trudnej sytuacji montażu żarówki H4

Jesteś wielki...

 

:kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aaa... No i najważniejsze przecież!

 

siwyjac serdecznie dziękuję, że jako jedyny "Męszczyzna" wykazałeś się:

a) walecznością

b) zdolnością

c) opanowaniem

w trudnej sytuacji montażu żarówki H4

Jesteś wielki...

 

:kox::kox::kox:

 

wzruszyłem się !! :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie mam wielką prośbę do kogoś z Katowic.

Z uwagi że brat szuka pacjenta do projektu w głowie siedzi mu Passat VR6 i taki otóż okaz stoi u jakiegoś handlarzyny w Katowicach przy ulicy Hallera http://otomoto.pl/volkswagen-passat-2-8 ... 90346.html

Cena dobra po zdjęciach widać że jest ok no ale wiadomo że na zdjęciach to nie to samo. Dzwoniłem do niego i za dużo mi nie powiedział bo za dużo nie wiem wziął go w rozliczenia za inne auto

Głównie zależy nam na bezwypadkowości i lakierze chciałbym by był orginalny bez tony szpachli - wiadomo o co chodzi ;)

No i silnik by nie chodził jak traktor ;)

Jeśli komuś by pasowało podjechać i względnie obejrzeć czy warty jest swojej ceny i co najważniejsze czy mam po co jechać bo z Poznania do Katowic nie uśmiecha mi się jechać i się rozczarować byłbym wdzięczny a na pewno się jakoś odwdzięczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też dziękuwa za spota i PYTAM SIĘ -CZYJ BYŁ TEN BROWAR KTÓRYM SIĘ POCZĘSTOWAŁEM ,BO CHĘTNYCH BRAK A SZCZERZE I SERDECZNIE DZIĘKUJE :D

 

 

 

aha i kto był kto bo ludzi było wielu (chyba 18-tu) i ciężko było poznać kto jest kto :D przedstawiać się!!!

 

 

no i dzięka Arturowi za transport :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW, na tych zdjęciach spot wygląda dużo bardziej aktywnie niż w rzeczywistości :P

 

+1 :-]

 

Widać, że brakowało kogoś kto by tupnął nogą i zagonił towarzystwo do roboty :mrgreen::evil:

 

Dodatkowo następnym razem pomyślał bym nad jakąś małą naklejką z nickiem lub/i imieniem. Wiem, że część się zna osobiście, ale nie wszyscy.

 

 

Panowie dawać więcej fotek, co kto ma.... :ad::ad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lub podczas witania, można było przedstawiać się ze swoich nicków / nicków + imion, a nie same imiona tak jak to miało miejsce i niektórzy (np ja) nie znali / kojarzyli połowy osób z forum... :P

 

Ps. Nie dotyczy to tych którzy mają imiona w nickach tj. JA, Adam'ek, GracjanS4 itd. i tych którzy już się znają ze sobą. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie witając się przedstawiałem się jako kojak. ;) Tak samo jak tutaj się piszę np. ze zwrotem do kogoś lub cytując kogoś to wydaje mi się, że łatwiej jest jak napiszemy przykładowo "tak jak napisał g.pajak, " niż "tak jak napisał Grzegorz" , jakoś niki bardziej się skojarzy niż imiona, to takie moje małe skromne zdanie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.