Skocz do zawartości

[SLASK] Katowice/Sosnowiec - okolice


Domel

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już dzisiaj miałem spota z Maćkiem i Arkiem na KKN :-]

 

siwyjac, ja jeszcze nie wiem czy nie będę jechał około 16.00 do Katowic więc już bez sensu żeby jechać do domu, pokręcę się chwilę i pojadę do Cleanerów, dam znać jutro jeszcze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna była e30 na wąskiej lampie z prawdziwych klasyków. My byliśmy białym golfem mk2 i niebieskim garbim.

 

E30 klasa, jeszcze "Groszek" ;) Wasz Golfik też ładny ;) "Fał era" pod machą nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam czy da radę wcisnąć jeszcze jednego świerzaka który bardzo chętnie podpatrzy, podsłucha od profesjonalistów? Jeśli tak to bardzo chętnie bym się zjawił ,planuję przy okazji małe zakupy więc porady się przydają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pardi, oczywiście :) fajnie, że będą cztery "bryki" z Rudy Śląskiej.

 

Gracjan ok, czyli widzimy się już u Klinerów. Zobacze o której żona wróci z pracy to może uda mi się wcześniej podjechać i na spokojnie zakupy zrobić, bo jak Artur na sklep wpadnie to znowu nerwówka będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadaj kiedyś w niedziele na strefe do gliwic zobaczyć jak idzie:P

 

Nie jestem fanem takich wyścigów, a dokładniej takiej samowolki, ludzie biegają, auta przecinają drogę itd, to co kilka razy na M1 widziałem to w głowie mi się nie mieści :)

 

Jakoś zawsze bardziej podchodził mi typ wyścigów podobny do chłopaków z Dragtimes, noc, autostrada itd ;)

 

pardi, oczywiście :) fajnie, że będą cztery "bryki" z Rudy Śląskiej.

 

Gracjan ok, czyli widzimy się już u Klinerów. Zobacze o której żona wróci z pracy to może uda mi się wcześniej podjechać i na spokojnie zakupy zrobić, bo jak Artur na sklep wpadnie to znowu nerwówka będzie...

 

Ja jak załatwię szybko to co mam załatwić to już koło 16.30 - 16.45 pewnie będę u Cleanerów, mam nadzieję że mnie nie wyrzucą :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo jak Artur na sklep wpadnie to znowu nerwówka będzie...

teee co Ty tu wypisujesz?? Jako nerwówka? Przecież pisałem że tym razem nic nie kupuje i nikomu nic nie wykupuje:P No i tak było, podjechałem na spota i nic nie kupiłem a i tak Heju2 nie kupił tego co chciał :D

Tak wogóle to dzięki raz jeszcze za spota ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki za spota !!

wielkie podziękowania dla organizatorów :):good:

 

na masce cienkiego zostało sporo dobrego lakieru, więc mam nadzieję że znowu się zobaczymy. :-]

 

Artur szacun za silną wolę !! ja nie dałem rady oprzeć się pokusie :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.