Skocz do zawartości

Leather Care


rurka8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam pytanie - używał, używa ktoś z Was tego ? Leather Care Kit

http://allegro.pl/czyszczenie-skory-tes ... 53965.html

Jest to tak dobre jak piszą w tym teście? Warto ?

 

Mam ciemną skórę i mam zamiar to zamówić , ale chciałem poznać Wasze opinie.

A może lepiej dołożyć te 40 zł i kupić Gliptone?

Thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Witam.

Mam pytanie - używał, używa ktoś z Was tego ? Leather Care Kit

http://allegro.pl/czyszczenie-skory-tes ... 53965.html

Jest to tak dobre jak piszą w tym teście? Warto ?

 

Mam ciemną skórę i mam zamiar to zamówić , ale chciałem poznać Wasze opinie.

A może lepiej dołożyć te 40 zł i kupić Gliptone?

Thx

 

Test testowi nierówny. Np ten został zakwestionowany za nie trzymanie standardów.

tu jest link do aktualnego testu Aktualny test Gliptone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np ten został zakwestionowany za nie trzymanie standardów.

mowisz o tym tescie gdzie fc bylo na pierwszym miejscu a gliptone na przed ostatnim?

pytam bo link z pierwszego postu juz nie aktualny deczko...

 

Jezeli mowisz o tym to jezeli mozna prosic o jakis link badz szczegoly tegoz zakwestionowania... ciekaw jestem co tam bylo nie tak, bo jakby nie patrzec 2 testy i 2 gazety i skrajnie rozne odczucia co do jednego produktu (raz na przedostatnim miejscu a raz na pierwszym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Test testowi nierówny. Np ten został zakwestionowany za nie trzymanie standardów. tu jest link do aktualnego testu Aktualny test Gliptone

Uhm... tym razem Gliptone wygrał jednym punktem dzięki zapachowi, a to kwestia całkowicie subiektywna. Mnie, na przykład, smrodek odżywki Gliptone'a odrzuca.

 

IMHO testowanie skuteczności produktu na podstawie doznań rejestrowanych przez receptory węchowe jest lekko bezsensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio używałem zestaw Leather Care Kit Furniture Clinic.

Za rozsądną cenę otrzymujemy cleaner, którym w łatwy sposób oczyszczamy skórę przy pomocy załączonej gąbki (do mocniejszych zabrudzeń warto zakupić specjalną szczotkę, np. Monster Shine Leather Brush) oraz konserwer (do jego nakładania warto mieć aplikator gąbkowy taki, jak do wosków). Szmatka załączona do zestawu jest marnej jakości, więc polecam zakupić 2 małe mikrofibry (do wycierania resztek cleanera oraz polerowania nałożonego balsamu-konserwera).

 

Generalnie zestaw niedrogi, przyjazny "w obsłudze", o nienachalnym zapachu skóry (dla podtrzymania zapachu stosuję drzewko AREON leather - cena ok. 3 zł a pachnie przez ok. 4 tygodnie).

 

W moim przypadku zestaw Leather Care Kit Furniture Clinic (tapicerka w kolorze ciemno grafitowym w b. dobrym stanie) sprawdził się w 100%.

Kosmetyki Meguiar's (m.in. produkty do skórzanej tapicerki) uważam za mocno przereklamowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ODRADZAM TA FIRME Z CALA STANOWCZOSCIA. jakis czas temu zamowilem komplet srodkow do renowacji skor, sprzedawca nastawiony tylko na sprzedaz towaru za wszelka cene. jakby byl wporzadku to by poinformowal ze odradza sie malowanie czarnej skory na jasna (kremowa, biala itp)poniewaz kazda ryska spowoduje widocznosc czarnej farby. po fakcie dzwonilem do roznych firm, rowniez do LADERZENTRUM i jakos tam od razu odradzali takieo zabiegu. sprzedawca nie chcial przyjac zwrotu czym po prostu lamie prawo. zmuszony bylem dokupic srodki i zmienic farby, zamowilem dodatkowo lakier taki sam jak za pierwszy razem czyli polmatowy. poswiecialem czas na pomalowanie siedziska, wreszcie zostal tylko do pomalowania lakierem wykonczeniowym i okazalo sie ze to MAT ! nie musze chyba okreslac jakie bylo zaskoczenie kiedy fotel byl w dwoch zupelnie innych odcieniach. po prostu masakra! w dodaku kontakt ze sprzedajacym utrudniony. pani na tyle bezczelna ze umiala powiedziec : poswiecam panu czas przez telefon przy kupnie farb a teraz chce pan oddac. chya zapomniala ze to dzieki klientowi ma robote, no ale jak myli lakiery polmatowe z matowym i takie posyla to zbyt duzej inteligencji wymagac nie mozna. ja stracilem pieniadze, czas i nerwy, bo caly fotel do powtornego malowania, ale moze dzieki mnie ktos inny tego uniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.