Skocz do zawartości

czy ktoś używa mleczka do deski autoland i potrafi to


Jordan

Rekomendowane odpowiedzi

na pewno ktoś używa tego środka, albo czegoś podobnego - proszę o rady jak to nakładać bo kurcze zostają mi białe ślady na dużych powierzchniach i w żaden sposób nie mogę się ich pozbyć - podchodziłem już do tego wiele razy: najpierw wyczyściłem deskę rozdzielczą i inne plastiki, potem aplikatorem rozprowadzenie i na końcu polerka fibrą, ale zawsze gdzieś się robią paskudne białe plamy i praktycznie nie da się ich spolerować fibrą, nawet przy bardzo mocnym tarciu :/ może to ten wosk zawarty w preparacie wysycha i tworzy te ślady...? ale próbowałem polerować odrazu po nałożeniu, a także w różnych odstępach czasowych od nałożenia i dalej to samo...

 

 

Starannie dobrana kompozycja nanocząsteczek srebra z emulsją wosku Carnauba. Doskonale pielęgnuje wszelkie plastikowe elementy w samochodzie, w domu i biurze. Pozostawia subtelny aromat.

 

Ochrona – nanocząsteczki działając na poziomie molekularnym, wnikają głęboko w strukturę czyszczonych elementów. Tworzą na pielęgnowanej powierzchni 3-warstwową powłokę, chroniąc ją przed ponownym zabrudzeniem. Skutecznie odpychają cząstki wody, kurzu i innych zabrudzeń.

Przyjazny dla alergików – likwiduje szkodliwe bakterie i roztocza.

Antystatyczny – długotrwale zabezpiecza przed osadzaniem się kurzu.

Filtr UV

 

Sposób użycia:

Potrząśnij pojemnikiem. Rozprowadź preparat na powierzchni czyszczonych elementów. Nanieś preparat na szmatkę przed użyciem w okolicach szyb. Wypoleruj miękką szmatką.

 

autolandmleczkokokpit.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego odpowiadając na PW.

 

Ja psikam na deske preparat (u mnie atomizer jest ok) i od razu po wypsikaniu dokładnie tak powiedzmy 1/3 deski przecieram szmatka ktora jest w zestawie.

U mnie żadne plamy nie zostają, Za to deska ładnie wygląda i fajnie pachnie w aucie. Przynajmniej mi bardzo odpowiada ten zapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh koledzy widzę, że wszyscy mamy Fordy :-] ja także mam ten problematyczny atomizer - nierównomiernie rozpryskuje tzn. po psiknięciu preparat tworzy pusty w środku okrąg. Angelo, - nie wiem o jakiej szmatce mówisz? jak kupowałem to nic gratis nie dawali...

 

u mnie jak się spojrzy pod kątem to wyraźnie widać białe ślady - bardzo duże "placki", które są jakby matowe - bo reszta powierzchni potraktowana tym mleczkiem ma taki mały połysk (tzn. widać, że jest czymś potraktowana)... już nie wiem co o tym myśleć - wygląda to tak jakby środek był bardzo nierównomiernie nałożony - szczególnie na desce "nad kierownicą, "damianTDCi, a u Ciebie nad kierownicą jak to wygląda? pytam bo właśnie też mam fokę mk1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie miałem żadnej szmatki do tego, bo nigdy nie widziałem produktu w żadnym markecie w zestawie tylko zawsze sama butelka. Ja odrazu zmieniłem atomizer, może dlatego nie zauważyłem żadnych placków. Spróbujcie może nakładać aplikatorem bawełnianym :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Właśnie skończyło mi się to mleczko i powiem, że też średnio bylem zadowolony. Zapach nawet fajny, ale te "koło" po psiknięciu było i tez miałem lekkie plamki...

Teraz przeszukuję forum i "już wiem" :-] , że najpierw APC, a potem...to jeszcze muszę znależć :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.