Jump to content

czy ktoś używa mleczka do deski autoland i potrafi to


Jordan

Recommended Posts

na pewno ktoś używa tego środka, albo czegoś podobnego - proszę o rady jak to nakładać bo kurcze zostają mi białe ślady na dużych powierzchniach i w żaden sposób nie mogę się ich pozbyć - podchodziłem już do tego wiele razy: najpierw wyczyściłem deskę rozdzielczą i inne plastiki, potem aplikatorem rozprowadzenie i na końcu polerka fibrą, ale zawsze gdzieś się robią paskudne białe plamy i praktycznie nie da się ich spolerować fibrą, nawet przy bardzo mocnym tarciu :/ może to ten wosk zawarty w preparacie wysycha i tworzy te ślady...? ale próbowałem polerować odrazu po nałożeniu, a także w różnych odstępach czasowych od nałożenia i dalej to samo...

 

 

Starannie dobrana kompozycja nanocząsteczek srebra z emulsją wosku Carnauba. Doskonale pielęgnuje wszelkie plastikowe elementy w samochodzie, w domu i biurze. Pozostawia subtelny aromat.

 

Ochrona – nanocząsteczki działając na poziomie molekularnym, wnikają głęboko w strukturę czyszczonych elementów. Tworzą na pielęgnowanej powierzchni 3-warstwową powłokę, chroniąc ją przed ponownym zabrudzeniem. Skutecznie odpychają cząstki wody, kurzu i innych zabrudzeń.

Przyjazny dla alergików – likwiduje szkodliwe bakterie i roztocza.

Antystatyczny – długotrwale zabezpiecza przed osadzaniem się kurzu.

Filtr UV

 

Sposób użycia:

Potrząśnij pojemnikiem. Rozprowadź preparat na powierzchni czyszczonych elementów. Nanieś preparat na szmatkę przed użyciem w okolicach szyb. Wypoleruj miękką szmatką.

 

autolandmleczkokokpit.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Ja spryskiwałem tym autolandem i przecierałem MF. Czasami jakieś mazy były, ale ogólnie dobrze wychodziło. Najgorszy to jest atomizer, że musiałem używać innego.

Link to comment
Share on other sites

kolego odpowiadając na PW.

 

Ja psikam na deske preparat (u mnie atomizer jest ok) i od razu po wypsikaniu dokładnie tak powiedzmy 1/3 deski przecieram szmatka ktora jest w zestawie.

U mnie żadne plamy nie zostają, Za to deska ładnie wygląda i fajnie pachnie w aucie. Przynajmniej mi bardzo odpowiada ten zapach.

Link to comment
Share on other sites

heh koledzy widzę, że wszyscy mamy Fordy :-] ja także mam ten problematyczny atomizer - nierównomiernie rozpryskuje tzn. po psiknięciu preparat tworzy pusty w środku okrąg. Angelo, - nie wiem o jakiej szmatce mówisz? jak kupowałem to nic gratis nie dawali...

 

u mnie jak się spojrzy pod kątem to wyraźnie widać białe ślady - bardzo duże "placki", które są jakby matowe - bo reszta powierzchni potraktowana tym mleczkiem ma taki mały połysk (tzn. widać, że jest czymś potraktowana)... już nie wiem co o tym myśleć - wygląda to tak jakby środek był bardzo nierównomiernie nałożony - szczególnie na desce "nad kierownicą, "damianTDCi, a u Ciebie nad kierownicą jak to wygląda? pytam bo właśnie też mam fokę mk1 :)

Link to comment
Share on other sites

Ja również nie miałem żadnej szmatki do tego, bo nigdy nie widziałem produktu w żadnym markecie w zestawie tylko zawsze sama butelka. Ja odrazu zmieniłem atomizer, może dlatego nie zauważyłem żadnych placków. Spróbujcie może nakładać aplikatorem bawełnianym :o

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Właśnie skończyło mi się to mleczko i powiem, że też średnio bylem zadowolony. Zapach nawet fajny, ale te "koło" po psiknięciu było i tez miałem lekkie plamki...

Teraz przeszukuję forum i "już wiem" :-] , że najpierw APC, a potem...to jeszcze muszę znależć :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.