Skocz do zawartości

Co powiecie o takiej tapicerce?


pfikusny

Rekomendowane odpowiedzi

Mam w tej chwili w moim autku tapicerkę materiałową.

W dobrym stanie (choć przeprać by nie zaszkodziło :-] ).

 

Tak czy siak - strasznie mnie korci, żeby zmienić ją sobie na skórzaną :-]:-]:-]

 

Znalazłem na allegro ogłoszenie - tapicerka dokładnie do takiego auta jak moje (co w przypadku audi A6, C5 wcale nie jest takie łatwe do dobrania :lol: ).

 

Poprosiłem sprzedawcę o więcej zdjęć i przysłał coś takiego:

 

dscf7504.jpg

dscf7505e.jpg

dscf7500z.jpg

dscf7501.jpg

dscf7502x.jpg

 

 

Możecie coś podpowiedzieć / ocenić z takich zdjęć?

Niestety jakość jest strasznie marna :/

Nie będę miał szans na obejrzenie tapicerki przed zakupem :oops:

 

Ale może jesteście w stanie, tak po zdjęciach coś ocenić?

 

Wg. Was - wymaga doczyszczenia / dopieszczenia czy nie warto sobie tym zaprzątać głowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na skóry do Audi w bardzo dobrym stanie. Jeżeli nie jest poprzecinana możesz brać śmiało ;) porządne czyszczenie z zabezpieczeniem i będzie :good:

 

 

No tak - najgorsze jest to, że szukałem takiej tapicerki dość długo.

Teraz jak już jest coś takiego na sprzedaż to jakąś tak szczerze mówiąc... bardziej estetyczna wydaje mi się moja materiałowa :oops:

 

 

Znowu będzie trzeba rzucać monetą :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak patrze na te zdjecia i na swoje skory (prawie 10letnie) to te ze zdjecia wygladaja jakby mialy 20 lat :( aczkolwiek wszystko jest kwestia ceny, jak dobra to brac bo tragedii po zdjeciach nie ma. jak cena dla ciebie niezbyt atrakcyjna to ja bym odposcil bo rewelacji tez po zdjeciach nie widac, wyglada dziwnie na pomarszczona mocno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa...komplecik wygląda ładnie. skóra w C5 ma być pomarszczona i chropowata.

 

sq8shq jeżeli nie masz pomarszczonej to musi być nieźle podniszczona ;)

 

trudno wymagać cudów żeby sprzedawca czyścił i robił piękne zdjęcia kompletu. liczy się tylko kasa :lol::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sq8shq jeżeli nie masz pomarszczonej to musi być nieźle podniszczona ;)

 

co innego skora marszczona a co innego pomarszczona i powyciagana (jak na zdnjeciach). popatrz na tylny podlokietnik - to nie nie jest marszczenie ori tylko powyciagana i wygniecona skora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzę nic złego w tym podłokietniku. chyba, że chodzi Ci o część siedziska, która po założeniu kanapy w aucie ładnie się naciągnie ;)

 

czekaj bo te zdjecia sa jakos do gory nogami a dokladniej siedzisko jest na sztorc.... to co ty opisales jako siedzisko ja zinterpretowalem jako strikte zlozony podlokietnik...

imho te czrne wcale nie sa w lepszym stanie na moje oko - biorac tez pod uwage sama jakosc fotek, aczkolwiek przyznaje sie do bledu mylac siedzisko z podlokietnikiem (albo to juz pora na mnie albo poprostu to te zdjecia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Witam!

 

Zmarszczki są dość mocne rzeczywiście.

 

Co mi się rzuciło w oczy:

 

Jeśli auto miało kierownice po lewej stronie:

Boczek fotela pasażera jest już wytarty. Fotel kierowcy wygląda lepiej. Nie jest to normalne :P

 

Jeśli auto miało kierownice po prawej stronie:

To wszystko by się zgadzało, tylko będziesz miał problem z przekładką.

 

Moim zdaniem, albo anglik, albo coś było zrobione z fotelem kierowcy (renowacja). No chyba że trafiłeś na auto w którym pasażer jeździł regularnie i miał dużą dysproporcje wagową w stosunku do kierowcy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muzycom dobrze gada, nie zauważyłem wcześniej tego boczka fotela. zadzwoń do sprzedawcy żeby wysłał dokładniejsze zdjęcie tego kawałka, jest też szansa, że to jakiś brud. na innych zdjęciach też widać tak jakby pył z drzew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam się szczerze, że wprowadziłem zamieszanie tematem.

 

Obejrzałem sobie taką tapicerkę "na żywo", w aucie "znajomego-znajomego"...

 

Szczerze mówiąc - wolę jednak swoją...

 

Może w przyszłości znowu mi się odmieni - na tą chwilę uważam, że ładne "naciągnięta", a nie pomarszczona jak skóra starego dziadka, tapicerka mojego Audika jest bardzo estetyczna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko by się zgadzało, tylko będziesz miał problem z przekładką.

 

Z tego co wiem A6 jeśli nie ma tylko pamięci to fotele są identyczne dla kierowcy i pasażera, więc po prostu można założyć je tak jak były w angliku.

 

Czyli dawniej kierowcy będzie teraz fotelem pasażera etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.