Skocz do zawartości

AutoBrite "FAB" Carpet & Upholstery Cleaner


VuDoo

Rekomendowane odpowiedzi

Próbkę otrzymałem od Autofanatic'a 3280668604d944fff81618.png

 

Opis producenta:

Nieżrący środek do czyszczenia dywanów i tapicerki. Może być używany jako odplamiacz.

 

 

· Doskonały nisko pieniący się środek i odplamiacz w jednym.

 

· Można używać zarówno z zimną jak i ciepłą wodą.

 

· Miły lawendowy aromat

 

· Koncentrat - Możliwość rozcieńczenia maksymalnie do 1:100 z wodą

 

(w celu uzyskania lepszych rezultatów zaleca się rozcieńczanie w mniejszych proporcjach)

 

· Można też wykożystywać go do prac domowych.

 

 

Sposób uzycia:

Rozcieńczyc w stosunku 1:100 części wody. Spryskać dywan i trzeć żeby usunąć jak najwięcej zanieczyszczeń. Jezeli jest taka konieczność proces powtórzyć. Kiedy dywan wyschnie dobrze go odkurzyć.

Gdy produkt stosowany jest jako odplamiacz, rozcieńczyc go w stosunku 1:5 części wody. Spryskać i trzec plamę. Po skończonym czyszczeniu splukać wodą.

 

Produkt drażniąćy dla skóry i oczu. W razie kontaktu z oczami przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekrza. W razie kontaktu ze skórą przemyć dużą ilością wody. Trzymać poza zasięgiem dzieci. Używać rękawiczek i gogli ochronnych.

 

Produkt rozcieńczyłem w stosunku 1:50.

5844386223_327cef88fc_z.jpg

Zapach nierozcieńczonego środka jest bardzo intensywny, jednak po rozcieńczeniu zupełnie nie jest uciążliwy.

 

Za obiekt testowy posłużyło mi wnętrze mojej Truskawy, nie prane od nowości, czyli ponad 12lat... :kox:

O ile na tylnej wykładzinie było coś rozlane jakiś czas temu i wiedziałem, że będzie co czyścić to siedzenia wydawały mi się raczej czyste, tym bardziej, że kiedyś ją z grubsza przeczyściłem jakimś środkiem Sonax'a do tapicerki.

 

Tak wyglądało siedzenie przed

img1314a.jpg

img1315k.jpg

Czyszczenie

img1323e.jpg

img1324oo.jpg

 

i efekt :shock:

img1329qh.jpg

img1331v.jpg

 

i wykładzina:

img1316p.jpg

img1317v.jpg

img1318f.jpg

 

img1325s.jpg

img1326ah.jpg

img1327pe.jpg

img1328i.jpg

 

i efekt:

img1332k.jpg

img1336e.jpg

 

byłem w niesamowitym szoku jaki efekt dało czyszczenie środkiem AutoBrite

i teraz już wiem, że w długi weekend będę musiał zabrać się za czyszczenie całej tapicerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czym ściągałeś wodę/preparat? Bo sam chce dzisiaj pod wieczór albo jutro zrobić test ale właśnie nie mam żadnego odkurzacza żeby wciągnąć wodę. Najwyżej będę zbierał za pomocą mf albo tetry:) a jeszcze jak byś mógł powiedzieć czy szczotka miała miękkie włosie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adrianeo, ja prałem pare dni temu i też właśnie tak szczotka, a później wilgotna MF. Ja szczotkę kupiłem dość miękką, żeby nie zmechacić. Widzę, że VuDoo też chyba uzywał miękkiej sczotki ( to nie jest z reala do butów?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiektem do testów była stara plama po smarze, dlatego postanowiłem użyć nierozcieńczonego produktu.

 

IMG_4172.jpgIMG_4173.jpg

 

Spryskujemy:

IMG_4174.jpgIMG_4175.jpg

 

Szczotkujemy:

 

IMG_4176.jpgIMG_4177.jpg

 

Osuszamy:

 

IMG_4184.jpg

 

I cieszymy się czystą tapicerką :)

IMG_4201.jpg

 

 

 

Drugim miejscem był boczek drzwi, który został zmoczony przez deszcz trochę czasu temu.

IMG_4178.jpgIMG_4179.jpg

 

Małe filty/filty po szczotkowaniu:

IMG_4182.jpg

 

Osuszanie:

IMG_4183.jpg

 

Po wyschnięciu:

IMG_4185.jpg

 

 

Środek radzi sobie z ciężkimi zabrudzeniami, a nie daje rady z plamami po deszczówce. Stąd wynika moje połowiczne zadowolenie z produktu. Jednak mimo wszystko dam mu jeszcze jedną szanse i za ok miesiąc zostanie przetestowany przy plamach po kawie na tapicerce w Audi A6. Wtedy wypowiem się ostatecznie na temat produktu 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko używając tego produktu z mojej twarzy nie schodziła taka mina :shock:

 

To tak na wstęp :)

 

Produkt rozcieńczyłem w stosunku 1:50 oraz wypracowywałem go za pomocą szczotki z dość delikatnym włosiem , a po wypracowaniu zbierałem wszystko za pomocą tetry.

 

Jest to oparcie fotela które zostało ubrudzone przez mojego brata tej zimy od brudnych butów itd.

 

img1332de.jpg

 

tam gdzie po prawej stronie jest brudne to jeszcze nie było czyszczone

 

img1334h.jpg

 

img1338b.jpg

 

img1340n.jpg

 

Okazało się że ten środek rozpuszcza również bardzo doskonale bród z plastików (spryskałem plastik i w tym samym czasie spływał bród :shock: )

 

img1341p.jpg

 

img1342sl.jpg

 

img1344w.jpg

 

img1346p.jpg

 

img1349i.jpg

 

Co mnie również zaciekawiło to za pomocą tego preparatu usunąłem jakiś stary już klej bez większego problemu :shock:

 

img1351j.jpg

 

Po paru chwilach :shock:

 

img1353l.jpg

 

 

Ogólnie jestem mega zadowolony z tego produktu. Każdemu go mogę z czystym sercem polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.