Skocz do zawartości

Brzydkie (czarne) kaczątko Nissan Micra K12


AreK

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 254
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Arekkaz, bardzo fajnie wyszła Micra :good: Możesz napisać coś więcej o różnicy w wyglądzie pomiędzy Zymolem,a DG,bo też planuję zakup DG?

 

 

Chcę sprzedać carbona i kupić glasura nie wiem czy dobra droga?!

 

A co do Glasura to mój ulubiony wosk ;) Zapach,aplikacja,scieranie i efekt-rewelacja :roll:

Ale nie wiem czy zauważysz różnice w wyglądzie pomiędzy Carbonem a Glasurem :idea:

W sumie cięzka decyzja i czy nie lepiej np.pójść w coś nowego typu AF Spirit,a Carbona zostawić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
Ale nie wiem czy zauważysz różnice w wyglądzie pomiędzy Carbonem a Glasurem :idea:
NIE :D

 

W sumie cięzka decyzja i czy nie lepiej np.pójść w coś nowego typu AF Spirit,a Carbona zostawić?

Decyzja zapadła. Znając życie na tym się nie skończy i pewnie jakiś AF wpadnie do garażu bo już się czaiłem ale mi przeszło.

 

Muti, Jestem za zielony w temacie żeby opisać Ci to tak jak potrafi np. Evo.

Muszę zrobić bezpośrednie porównanie na wiosnę. Szklistość lakieru na korzyść DG.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muti napisał/a:

Ale nie wiem czy zauważysz różnice w wyglądzie pomiędzy Carbonem a Glasurem :idea:

NIE :D

 

Tak myslałem :mrgreen:

 

Decyzja zapadła. Znając życie na tym się nie skończy i pewnie jakiś AF wpadnie do garażu bo już się czaiłem ale mi przeszło.

 

Ja wolę coś nowego,niż "lepszego" z tej samej stajni,a AF się teraz nieżle wypromował,produkty niezłe,opakowania jeszcze lepsze,także już znam swój następny zakup :roll:

 

Szklistość lakieru na korzyść DG.

 

Podoba mi się taki efekt i nawet myślałem przez chwilę o cquartz'u na wiosnę,ale jednak to nie dla mnie,że nie można sobie pomiziac lakieru raz na 2tygodnie nowym woskiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arekkaz, lakier wyglada bardzo efektownie, choc wiadomo jak to jest ze zdjeciami...

 

Mam w szafce zarowno combo DG #601 + TC jak i HDC + Carbon i obydwa czekają na wiosnę. Dlatego jestem bardzo zainteresowany Twoimi spostrzezeniami we wszystkich aspektach, zarowno teraz po aplikacji, jak i w dłuższym okresie. Jesli sie nie myle, to miedzy wierszami czuje, ze zestaw DC zrobił na Tobie większe wrazenie ;)

 

A tak juz na marginesie: poszła jedna czy dwie warstwy TC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arekkaz, filmik bardzo przyjemny. Teraz widać, że po combo DG #601 + TC czarne jest czarne :good: Cały czas chodzi mi po głowie TC, dzięki takim materiałom, ale nie mam na niego zbytnio warunków do aplikacji, brak garażu, a na parkingu wiadomo to nie robota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Administrator

Zaskoczyła mnie śliskość lakieru no i trwałość. Po tym co czytałem przed aplikacja i biorąc pod uwagę moje warunki w garażu dawałem mu dwa tygodnie a tu miesiąc i jeszcze coś tam jest. Nie tak szybko jak po tygodniu ale woda jeszcze ładnie spływa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.