Skocz do zawartości

BMW e36 M3


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 166
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A to rozumiem. Jednak warto byłoby pomyśleć nad jakimś Agro-modem tych lamp, bo na pewno wyglądały by lepiej w kolorze matalik lub srebrny. Może można by je rozebrać i prysnąć jakąś farbą w spreju, tak jak ludzie malują wkłady lamp właśnie na czarny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może można by je rozebrać i prysnąć jakąś farbą w spreju, tak jak ludzie malują wkłady lamp właśnie na czarny.

:lol: Już widzę jak Patryk psika oryginalne lampy od M3 jakimś szprajem :kox:

 

Patryk dąży do perfekcji a tu takie pomysły. 8-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to rozumiem. Jednak warto byłoby pomyśleć nad jakimś Agro-modem tych lamp, bo na pewno wyglądały by lepiej w kolorze matalik lub srebrny. Może można by je rozebrać i prysnąć jakąś farbą w spreju, tak jak ludzie malują wkłady lamp właśnie na czarny.

Fiodor doj****eś jak dzik w sosne aż sie szyszki posypały ;p i żeby nie robić OT to bemka jest piękna i to jeszcze M3 cud miód. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dlaczego wyśmiewacie mój pomysł ? Jest całkiem sensowny, ponieważ widziałem takie agrotjuningi (również w BMW) bardzo dobrze wykonane i po lampach kompletnie nie widać, że były rozklejane i ręcznie robione. Co prawda były to zawsze wkłady lamp malowane na czarno.

Poza tym spokojnie to była luźna propozycja :-] właściciel i tak zrobi po swojemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiodor, pomysł raczej nie jest wyśmiewany tylko troszke nietrafiony...jak sam zauważyłeś autko ma być jak najbardziej oryginalne ( wtedy ma swoja wartość i wtedy jest również najładniejsze) a lampy czarne są właśnie oryginalne więc odpowiedź sama już sie nasuwa:)

Oczywiście o gustach sie nie dykutuje więc ja do Twojej propozycji nic nie mam :) ( ale zostawiłbym czarne :good: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde jak ja takie coś kocham! BMW zrobiona z maksymalnym smakiem, zero wiochy, nawet wnętrze robi ogromne wrażenie, jasna skóra! Najładniejsza E36 jaką widziałem! A dodatkowo chałupa robi wrażenie, tylko pozazdrościć. 8-) Dla mnie bomba! Pozdro.!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do świateł :D Jak właściciel chce mieć czarne wkłady lamp to ok, ale wówczas zaproponowałbym przyciemnienie wkładów przednich kierunkowskazów albo przyciemnienie klosze kierunkowskazów (folia na szkło lub spray na klosze lamp). Dałoby to całości większą spójność i lepsze komponowanie się przedniego oświetlenia.

Przyjrzyjcie się tym zdjęciom to może zauważycie o co mi chodzi :-]

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

I co powiecie ? Ewidentnie kierunki odstają kolorystycznie od świateł drogowych, gdyby były one w jednej tonacji kolorystycznej, to moim zdaniem to auto dużo zyskałoby na efekcie wizualnym.

A może można zakupić oryginalne kierunki z czarnymi matowymi wkładami, wtedy nie trzeba by nic kombinować tylko wykręcić parę śrubek i po kłopocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.