Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie, bo powiem szczerze, sam nie wiem,

 

czy to widać na fotkach, to jest zabrudzenie faktury skóry, czy jakieś wytarcie ??

Pytam, bo próbowałem czymś to czyścić, niby środek do skór Sonaxa, ale nic to nie dało....

 

pod lewej stronie widoczne - pod ręcznym

Obrazek

 

i tu na rancie

Obrazek

 

 

 

Boogie,

 

Użyj dobrego cleanera do skóry, firmy która się tym faktycznie zajmuje - M3 naprawdę na to zasługuje...

 

Ja polecam do takich zastosowań Furniture Clinic Leather Mousse lub Colourlock Strong Cleaner - oba są w formie pianek więc nie będą wciekały tam gdzie nie powinny.

 

Do kompletu szczoteczka do skóry Colourlock i ściereczka w pogotowiu, do bieżącego zbierania brudu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam do takich zastosowań Furniture Clinic Leather Mousse lub Colourlock Strong Cleaner - oba są w formie pianek więc nie będą wciekały tam gdzie nie powinny.

 

Do kompletu szczoteczka do skóry Colourlock i ściereczka w pogotowiu, do bieżącego zbierania brudu.

Dzieki za konkretne rekomendacje

który z tych środków to konkretnie środek czyszczący ? Czy oba czyszczą, i można spokojnie któryś z nich wybrać ?

 

 

M3 naprawdę na to zasługuje...

to nie M3 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zaczyna się wiosna więc trzeba swój samochód doprowadzić do porządku. Zamierzam zastosować zestaw COLOURLOCK do odnowienia tapicerki skórzanej w swoim samochodzie (skóra z 1999r.). I tutaj pojawia się moje pytanie odnośnie zdjęć poniżej: Czy mam zamówić zestaw soft czy strong do wyczyszczenia tych skór? Będę wdzięczny za podpowiedzi.

 

8l3zj3ejszu6_t.jpg

 

8pn9ei3lspax_t.jpg

 

yjmr3lahwy35_t.jpg

 

n8akd1yjqfth_t.jpg

 

nw58oc8csf3m_t.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam do takich zastosowań Furniture Clinic Leather Mousse lub Colourlock Strong Cleaner - oba są w formie pianek więc nie będą wciekały tam gdzie nie powinny.

 

Do kompletu szczoteczka do skóry Colourlock i ściereczka w pogotowiu, do bieżącego zbierania brudu.

Dzieki za konkretne rekomendacje

który z tych środków to konkretnie środek czyszczący ? Czy oba czyszczą, i można spokojnie któryś z nich wybrać ?

 

 

M3 naprawdę na to zasługuje...

to nie M3 ;)

 

Oba maja identyczne dzialanie, roznia sie producentem.

 

M6, faktycznie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj miałem okazję spróbować Tanner’s Preserve Leather Cleaner. Firma jakaś NO NAME. Zapachu brak, ale działanie niczego sobie. Czyściłem tym jasną skórę w 40 letnim Deville i radził sobie. Nie zauważyłem też złego wpływu na kolor skóry. Za cenę 15 zł, 200 ml wydaje się być okazją. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna skóra Alfy romeo...zadbana ...posiadam zestaw RaceGlaze, ale kumplowi nie odpowiada zapach balsamu. Efekt jaki chciałbym uzyskać to oczywiście mat, ewentualnie bardzo delikatna satyna. Pierwsze co pomyślałem o Zymol Leather Conditioner, ponoć ładny zapach (choć do końca nie wiem jaki), wydajny i prosty w aplikacji. Polecilibyście jeszcze coś innego :?::?: , może być sam balsam albo zestaw, tylko bez zapachu skóry (intensywnego) i dający efekt jak napisałem wyżej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor
Czarna skóra Alfy romeo...zadbana ...posiadam zestaw RaceGlaze, ale kumplowi nie odpowiada zapach balsamu. Efekt jaki chciałbym uzyskać to oczywiście mat, ewentualnie bardzo delikatna satyna. Pierwsze co pomyślałem o Zymol Leather Conditioner, ponoć ładny zapach (choć do końca nie wiem jaki), wydajny i prosty w aplikacji. Polecilibyście jeszcze coś innego :?::?: , może być sam balsam albo zestaw, tylko bez zapachu skóry (intensywnego) i dający efekt jak napisałem wyżej :)

 

Jeśli ma być bezzapachowo to LV Protector. Nie zmieni stopnia połysku i nie pachnie intensywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna skóra Alfy romeo...zadbana ...posiadam zestaw RaceGlaze, ale kumplowi nie odpowiada zapach balsamu. Efekt jaki chciałbym uzyskać to oczywiście mat, ewentualnie bardzo delikatna satyna. Pierwsze co pomyślałem o Zymol Leather Conditioner, ponoć ładny zapach (choć do końca nie wiem jaki), wydajny i prosty w aplikacji. Polecilibyście jeszcze coś innego :?::?: , może być sam balsam albo zestaw, tylko bez zapachu skóry (intensywnego) i dający efekt jak napisałem wyżej :)

 

Jeśli ma być bezzapachowo to LV Protector. Nie zmieni stopnia połysku i nie pachnie intensywnie.

 

Może jeszcze Car Pro Cquartz - PERL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LV Protector

dzięki, ale przydałoby się więcej niż 150ml :)

Car Pro Cquartz - PERL

używałeś może na skórze :?:

 

Myślałem też o FURNITURE CLINIC Leather Care Kit lub samym balsamie...orientujecie się jakie wykończenie zostawia i jak z zapachem :?: Zymol jak wyczytałem ładnie pachnie, a jak z efektem końcowym (mat/satyna) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

używałeś może na skórze

Perlem to się robi fajnie jakieś boczki z podrzędnej skóry,czy tam elementy na desce,bo na fotelach jego wykończenie,może się nie podobać.

LVP jest obrzydliwie wydajny...Zrobiłem 1raz samochód+3xkanapy 2+3 i nie zanosi się,żeby szybko się kończył :dontknow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furniture Clinic Leather Care Kit - bardzo dobry zestaw.

Cleaner jest dość mocny, bez problemu doczyszcza trwalsze zabrudzenia. Można przelać do świetnych buteleczek Lederzentrum z końcówką pianującą, wychodzi jeszcze oszczędniej niż spryskiwaczem.

Odżywka jest mega wydajna, łatwo się nakłada, zostawia zapach skóry, wykończenie mogłoby być bardziej matowe wg mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.