Skocz do zawartości

Hardcorowe BMW , tylko dla widzów o mocnych nerwach


Rekomendowane odpowiedzi

HardcorowyKoksu mam pytanie odnośnie polerki bo sam myślę o jej zakupie.

Jak ci się z nią pracowało? Jak z jakością wykonania oraz czy jesteś z niej ogólnie zadowolony czy mogło by coś być lepiej zrobione?

 

A co do projektu to bardzo fajnie wyszło ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I już nei mogę się doczekać jak wrzucisz relacje z polerki cabrio :ad:

w cabrio będzie kosmetyka przy compakcie, choć po wsmarowaniu tych wszystkich mazidełek czuje że może być sympatycznie

 

Jak ci się z nią pracowało? Jak z jakością wykonania oraz czy jesteś z niej ogólnie zadowolony czy mogło by coś być lepiej zrobione?

to moja pierwsza polerka, nie pracowałem nigdy na innych maszynach wiec nie mam porównania, ogólie wydaje mi sie że sprzęt spełnił swoje zadanie, jedyną wadą jaką zauważyłem to brak blokady włącznika, więc cały czas podczas pracy trzeba go naciskać, mi na początku zdarzało się przypadkowo wyłączyć maszynę w trakcie polerowania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak jestesmy przy Twojej masie i figurze to zwróc uwage na Lipomastie bo troszke Ci sie odłożyło...a usunąc to uwierz że jest BBBAAAAARDZOOOO CIEZKO

co do masy itp, to jak już jestesmy w tym temacie, to przez ostatnio rok zrobiłem 20kg do przodu, bez koksu ! Od 1 czerwca jestem na redukcji i dzisiejsze ranne ważenie pokazało -6,5kg w 2 tygodnie, więc spokojnie, ze zbijaniem wagi nigdy nie miałem problemów, gorzej w drugą stronę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.