Skocz do zawartości

Addiction Carnauba Paste Wax i Super Snow Foam


mihnova

Rekomendowane odpowiedzi

Test sponsorowany przez

3280668604d944fff81618.png

 

dsc04026g.jpg

 

Na początku chciałbym przeprosić za tak długi czas oczekiwania, oraz za to że w teście piany brak zdjęć - aparat zastrajkował :/

 

Super Snow Foam niestety tylko opisówka ale musicie mi uwierzyć, że piana była taka jak na foto poniżej znalezionym w necie

 

dsc00512bq.jpg

 

Pacjent to mój Golf MK4, czarny LC9Z, nie myty specjalnie ok. 1,5 tygodnia sporo piasku, owadów. Zgodnie z instrukcją otrzymaną próbkę rozcieńczyłem 1:4 z wodą otrzymując tym samym 500ml gotowego produktu. Na mokre auto nałożyłem pianę, która wyszła bardzo fajna, gęsta. Po odczekaniu ok. 5 minut auto spłukałem. Efekt bardzo zadowalający usunięte zostało bardzo duża część przyschniętych owadów, praktycznie cały brud. Po tym umyłem auto DG #901 i cieszyłem się super umytym autem nie wkładając zbyt wiele wysiłku w usunięciu zaschniętego brudu i owadów.

Moja subiektywna ocena to 9/10 :)

 

Na drugi ogień poszła próbka Addiction Carnauba Paste Wax

Próbkę postanowiłem nałożyć na maskę mojego Golfika. I tak po umyciu DG #901 wyczyściłem maskę DJ Lime Prime, ponownie umyłem szamponem. Porównanie zdecydowałem się wykonać z DJ Blue Velvet dodatkowo na połowę maski nakładając politurę Meg'sa Deep Crystal. Nakładanie AC Paste Wax bardzo przyjemne bezproblemowe zapach przyjemny bananowy. Po nałożeniu odczekaniu muszę powiedzieć że ścieranie dość trudne choć po stronie z politurą ciut łatwiejsze jednak DJ dużo łatwiej się ścierało. Efekt super z BV porównywalny kropelkowanie bdb shetting też :)

No to teraz najlepsze - fotki

 

Pacjent gotowy:

 

dsc04038hv.jpg

 

Po nałożeniu politury Meg'sa - po prawej stronie - widoczna dużo większa głębia koloru

 

dsc04041.jpg

dsc04042o.jpg

 

Następnie czas na woski

 

dsc04043h.jpg

 

Po nałożeniu dwie środkowe części to testowany wosk, zewnętrzne to DJ

 

dsc04044g.jpg

 

Efekty po starciu wosków:

 

dsc04047x.jpg

dsc04048ed.jpg

dsc04049o.jpg

 

I to co lubimy najbardziej - kropelki :)

 

dsc04053l.jpg

dsc04059f.jpg

dsc04061q.jpg

 

Filmiki:

 

 

 

I ostatnie foto po shettingu:

 

dsc04064lf.jpg

 

To moje pierwsze testy także proszę o wyrozumiałość w niedoskonałościach, następnym razem jeśli będę miał możliwość będę starał się poprawić.

Tu więcej zdjęć jak by chciał ktoś pooglądać :)

https://picasaweb.google.com/1142694703 ... AutoBrite#

 

Bardzo dziękuję autofanatic za umożliwienie przeprowadzenia testów. Jeśli pojawią się pytania chętnie odpowiem :) Co do trwałości to postaram się porobić zdjęcia po kolejnych myciach i wstawię do tego tematu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.