Jump to content

Świętokrzyskie - czas się ruszyć


Recommended Posts

Może by tak jakieś spotkania w naszym województwie zorganizował? Wiem, że osób trochę z naszego regionu jest, więc może i u nas się ruszy jakiś spot miłośników detailingu?? :)

Link to comment
Share on other sites

Wydaje mi się że najlepiej gdzieś mniej więcej się wyśrodkować w województwie - może jakiś zalew gdzieś nad wodą się spotkać, integrację przy grillu jakimś zorganizować, a kiedy? niech pojawi się jakiś odzew ze strony użytkowników i możemy wspólnie się umówić na odpowiedni termin ;)

Link to comment
Share on other sites

To jak woda, to ja polecam zalew Mexicana w miejscowości Chlewiska, może Sielpia Wielka, szczerze powiem, że jak chcecie wyśrodkować to najlepiej chyba jakieś okolice Kielc ale jak nikogo więcej nie będzie to może jakieś Skarżysko Kamienna :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Co prawda zrobię odkop, ale w słusznej sprawie ;-)

widziałem, że jest kilka osób z Końskich. Będę w okolicy od soboty przed wigilią, to chyba jest 22 grudnia, posiedzę z tydzień. Może jakiś spot na skwerku albo bezdotyku na warszawskiej wieczorem, jak pogoda dopisze? jak będą dwa samochody, to też fajnie :-) np. w niedzielę, 23, albo po Świętach, np. 27-29?

Reflektuje ktoś?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 7 months later...

Kolejne wykopalisko, tym razem ja - są aktywne osoby ze świętokrzyskiego, które chciałyby się "spocić"? Bo od początku jakoś nie możemy się zorganizować w naszym województwie, więc może najwyższy czas ;)

Link to comment
Share on other sites

Jest też kolega Mnichu z Ożarowa, z którym jestem w kontakcie, więc dwóch nas nie będzie. W niedzielę będziemy chyba właśnie we dwóch w Kielcach na gokartach, więc można by się spotkać, bo to przed dziewiątym wypada ;)

Link to comment
Share on other sites

mamut103, kiedy pojawisz się w Ostrowcu? :) Może by mały spocik lokalny rozkręcił. Mnichu też raczej byłby chętny, co do reszty województwa, trzeba by poczekać na odzew.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.