Jump to content

Auto Finesse Lather Car Shampoo


Lukk

Recommended Posts

Dzięki jak zwykle wielkiej paczce gratisów od Excede przy ostatnich zakupach miałem możliwość przetestowania Auto Finesse Lather Car Shampoo.

Pacjentem był mój prywatny Seat Leon, który mycia nie widział od dobrego miesiąca, dużą cześć tego czasu przestał w warsztacie więc pokryty był grubą warstwą pyłu i różnego rodzaju zabrudzeń. Co prawda kolor nie do mycia, bo przecież srebrny po wodzie się błyszczy, ale podjąłem się tego :) Autko ciągle czeka na korektę, ale coś nie może się doczekać. Z racji wrzucenia nowych kółek trzeba go było umyć. A w roli głównej w.w

 

auto-finesse-lather-shampooo-250.jpg

 

Samochód nie był nigdy glinkowany, w chwili testu nie było też na nim wosku. Do 6 l wody wlałem 3 nakrętki szamponu (nakrętki małe bo to sample).

Dane producenta:

Lather Car Shampoo to wysokoskoncentrowany szampon samochodowy, stworzony aby skutecznie usuwać brud i zanieczyszczenia drogowe. Jest przy tym delikatny dla wosków i sealantów, a ultra poślizg i obfita piana minimalizują ryzyko powstawania mikrouszkodzeń lakieru podczas mycia, kiedy najczęściej powstają tzw. swirle na lakierze. Rozcieńczaly do 1:2000 z wodą.

 

Pacjent :

 

img0091mtt.jpg

img0092fg.jpg

img0094lo.jpg

 

Zdjęcia to nie moja specjalność, ale trochę zabrudzeń wychwyciłem. Samochód cały był taki.

 

No i efekt po:

img0111ut.jpg

img0123oa.jpg

img0114gt.jpg

 

Kilka słów na podsumowanie mojego pierwszego testu. Produkt w moim odczuciu ciut lepsz niż Gold Class, pięknie pachnie (winogrona?), 5 minut go wąchałem po otwarciu :) lakier dostał poślizgu i pięknie lśni. Jak najbardziej polecam. Jak skończy się Gold Class to uderzam do Daniela po duże opakowanie.

 

Jeszcze raz dzięki dla chłopaków z Excede za próbkę :)

ps. Proszę o wytknięcia błędów w teście, co poprawić żeby się lepiej czytało/oglądało. Jestem otwarty na krytykę, aby w przyszłości wrzucać lepsze testy. Pozdro

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

To test szamponu, więc brakuje przede wszystkim takich zdjęć jak piana w wiadrze/podczas mycia, oraz zdjęć z samego mycia/spłukiwania. Wiesz, zdjęcia po umyciu nic raczej nie mówią o szamponie ;)

Link to comment
Share on other sites

Racja, pieni się ładnie, jak Gold Class, o spłukaniu ciężko powiedzieć bez zdjęć. Auto od razu jankiem wysuszone, żadnych zacieków. Poprawie przy następnym myciu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.