Skocz do zawartości

Auto Finesse Lather Car Shampoo


Lukk

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki jak zwykle wielkiej paczce gratisów od Excede przy ostatnich zakupach miałem możliwość przetestowania Auto Finesse Lather Car Shampoo.

Pacjentem był mój prywatny Seat Leon, który mycia nie widział od dobrego miesiąca, dużą cześć tego czasu przestał w warsztacie więc pokryty był grubą warstwą pyłu i różnego rodzaju zabrudzeń. Co prawda kolor nie do mycia, bo przecież srebrny po wodzie się błyszczy, ale podjąłem się tego :) Autko ciągle czeka na korektę, ale coś nie może się doczekać. Z racji wrzucenia nowych kółek trzeba go było umyć. A w roli głównej w.w

 

auto-finesse-lather-shampooo-250.jpg

 

Samochód nie był nigdy glinkowany, w chwili testu nie było też na nim wosku. Do 6 l wody wlałem 3 nakrętki szamponu (nakrętki małe bo to sample).

Dane producenta:

Lather Car Shampoo to wysokoskoncentrowany szampon samochodowy, stworzony aby skutecznie usuwać brud i zanieczyszczenia drogowe. Jest przy tym delikatny dla wosków i sealantów, a ultra poślizg i obfita piana minimalizują ryzyko powstawania mikrouszkodzeń lakieru podczas mycia, kiedy najczęściej powstają tzw. swirle na lakierze. Rozcieńczaly do 1:2000 z wodą.

 

Pacjent :

 

img0091mtt.jpg

img0092fg.jpg

img0094lo.jpg

 

Zdjęcia to nie moja specjalność, ale trochę zabrudzeń wychwyciłem. Samochód cały był taki.

 

No i efekt po:

img0111ut.jpg

img0123oa.jpg

img0114gt.jpg

 

Kilka słów na podsumowanie mojego pierwszego testu. Produkt w moim odczuciu ciut lepsz niż Gold Class, pięknie pachnie (winogrona?), 5 minut go wąchałem po otwarciu :) lakier dostał poślizgu i pięknie lśni. Jak najbardziej polecam. Jak skończy się Gold Class to uderzam do Daniela po duże opakowanie.

 

Jeszcze raz dzięki dla chłopaków z Excede za próbkę :)

ps. Proszę o wytknięcia błędów w teście, co poprawić żeby się lepiej czytało/oglądało. Jestem otwarty na krytykę, aby w przyszłości wrzucać lepsze testy. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.