Skocz do zawartości

W202 Black Eagle


Rekomendowane odpowiedzi

Kilka nowych fot.

Efekt kilku dni ciężkiej pracy, ale jestem w sumie zadowolony:)

 

Obraz%20146.jpg

Obraz%20148.jpg

Obraz%20156.jpg

Powyższe 3 zdjęcia to maska, która sprawiła mi najwięcej kłopotów. Strasznie po lakiernika polerowaniu była porysowana. Dwa razy matowiłem grubą pastą żeby ryski usunąć, ale niektórych się nie udało, bałem się bardziej polerować.

wnetrze1.jpg

lewa1.jpg

Obraz%20158.jpg

Obraz%20159.jpg

Tak ten malutki to ja :D

Obraz%20163.jpg

Obraz%20168.jpg

Obraz%20169.jpg

Obraz%20174.jpg

Obraz%20175.jpg

Obraz%20181.jpg

Obraz%20189.jpg

Obraz%20191.jpg

Zdjęcia robione po kilkudziesięciu km.

Obraz%20200.jpg

I takie poglądowe zrobione ze strychu :)

 

Co zrobiłem:

Początkowo cały wyglinkowany BitHamber Soft.

Polerowany pastami Poorboys SSR3, Poorboys SSR1, Meguairs Ultimate Compund#105 i Megsem #205. Rożnie mieszanie tymi pastami, na padach ABW waflowym niebieskim (cutting), waflowym żółtym (cutting/polishing) i dwoma czarnymi waflowym i płaskim (finishing). Tyle, bo chciałem się nauczyć co lepiej co gorzej...

Po korekcie która mnie satysfakcjonowała w miarę, położony został maszynowo Chemical Guys Wet Mirror.

Później wosk Meguairs #16.

Uszczelki, opony i klamki przeleciałem Nielsen Brilance.

Felgi czyszczone IronX, nie zrobiłem zdjęć, fajnie auto krwawiło :)

Szyba przednia była wcześniej polerowana tlenkiem ceru.

Wnętrze standardowo: mycie APC od Meguairs na to Poorboys Natural Look. Trochę wosku na listwy drewniane i konsolę.

Wycieraczka, a dokładniej jej guma przetarta została 303 Wiper Treatment.

 

Cóż ja jestem z efektu zadowolony, mam nadzieję że Wam też się spodoba. Dla usprawiedliwienia to był dla mnie poligon doświadczalny a czarny lakier to niestety błędów nie wybacza.

Jescze widzę drobne defekty... mam nadzieję nie dostać linczu za nie ;)

Zdjęcia były robione do wrzucenia na inne forum, dlatego brak 50/50.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć rypley ;)

Na dobrą sprawę nie było kiedy podyskutować nt. korekty. Wiem, że zderzak przedni nisko, ale przydało by mu się chociaż usunięcie hologramów. Szkoda, że nie pokazałeś fotek sprzed (najlepiej mycia i) korekty :)

Imho nad wnętrzem musisz jeszcze ciut popracować (maskownica lewego głośnika w drzwiach), ale najbardziej mnie boli brak farby na gałce biegów. Renoskór spokojnie powinien sobie z tym poradzić :)

Poza tym rewelacja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozglądam się już powoli za nową gałką, bo niestety puścił szew na worku od strony środkowej konsoli i nie chce mi się tego naprawiać.

W sumie patrząc na ten zderzak.... w dzień holo nie widziałem, nie dotykałem go niczym poza glinką i woskiem... ale muszę obadać temat:)

No fotek sprzed za wiele nie mam, po prostu nie spodziewałem się tutaj wrzucać, a robiłęm tylko na w202.pl Cóż przy kolejnym może się skuszę na lepszą relację :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.