Skocz do zawartości

zaprawka co z tym zrobić??


Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie schrzanił robotę. Co było przyczyną zaprawki ?

Wiesz co i jak miał robić? Bazę cieniował a bezbarwny kładł na cały dach ?

Lakierował na stary lakier czy było jakieś szpachlowanie, podkład i dopiero baza ?

Próbowałeś coś z tym podziałać czy na razie żadnych eksperymentów nie robiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na klar skończony tuż za bazą, na tyle niedaleko że po polerowaniu baza wyjrzała spod klaru(szczególnie to widać przy krawędzi gdzie mocniej się przetarło). Jak zaczniesz polerować przejście to jedynie ta brzydka krawędź sie przesunie, a jak przesadzisz to zobaczysz tam podkład...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Czy oddzielił szpachlę od bazy podkładem? Chyba nie. Druga sprawa to za dużo utwardzacza mogło być dodane do szpachli i kwas właśnie tak zadziałał na baze. Można to teraz przeszlifować, nawet nie ździerając wszystkiego. Następnie położyć filler, wtedy baza i klar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odcień bazy dobrany dobrze, bo w innym miejscu było robione zakończenie i tylko minimalnie widać , a tu chyba specjalnie tak zrobił bo namawiaj mnie na lakierowanie całego dachu , odpowiedziałem mu że nie mam na razie kasy ,że może póżniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co bym musiał z tym zrobić , czy nie ruszać bo będzię jeszcze gorzej??

 

Po pierwsze, to zaprawkę robił Ci chyba malarz, a nie lakiernik. :lol:

Takie coś trzeba umieć zrobić i wiedzieć jak spolerować - wtedy śladu nie będzie.

 

W Twoim przypadku niestety już raczej nic nie da się zrobić. Jedyne wyjście to ponowna prawidłowa zaprawka, albo malowanie całego dachu. Zostawić czy robić - decyzja należy do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w innym miejscu wycieniował z lepszym efektem to może po prostu jechać z reklamacją ?

Lakierowanie samochodu to taka sama usługa jak każda inna a u nas panuje przekonania że jak lakiernik odwali fuszerkę to nic się z tym nie da zrobić. Jak zrobił źle to niech poprawi, jeśli nie umie to przed podjęciem się lakierowania mógł powiedzieć że nie umie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.