Jump to content

Auto Finesse


Recommended Posts

opnii użytkowników forum.

 

Excede to przecież użytkownik (użytkownicy) tego forum... myślisz, żeby Cię okłamał lub chciał celowo wprowadzić w błąd? On jako dystrybutor chyba najlepiej wie co i jak ;)

 

No chyba, że interesuje Cię opinia osób postronnych i zależy Ci na "ohhah" lub "ojjojjojaach" używających... a takich tutaj zapewne jeszcze nie ma, więc pozostaje jedynie Daniel ;)

Link to comment
Share on other sites

SJake, Może ktoś używał produkty Auto Finesse. Chodzi mi o normalną opinię bez zbędnych wywodów. Myślę o wypróbowaniu tych produktów bo sporo się dowiedziałem od Daniela z EXCEDE. Prezentują się bardzo fajnie a po przeczytaniu relacji z Porsche 997 GT2 RS upatrzyłem sobie pare kosmetyków.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki. Już się zaopatrzyłem u Excede. Dla mnie jest bardzo prosty w aplikacji, rzadka konsystencja, szybko nie zasycha na aucie no i efekt :-] . Na razie sprawdziłem go tylko na masce. Wyszło super. Niedługo sprawdzę jeszcze wosk Auto Finesse Soul. Na razie moge powiedzieć że ma świetny zapach. Pachnie owocami.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.