Skocz do zawartości

Autobrite Super Citrus Snow Foam


yukon

Rekomendowane odpowiedzi

Test sponsorowany przez:

logovlr.jpg

 

info ze strony:

SUPER CITRUS SNOW FOAM

 

Skoncentrowana piana o przyjemnym zapachu cytrusów. Natychmiastowo usuwa brud i owady z każdego auta. Zapewnia idealne czyszczenie. Super stosunek ceny do wartości przy prawie bezdotykowym myciu. Rozcieńczalność 1:25 części wody sprawia że ten środek jest bardzo efektywny w stosunku do kosztów. Zawiera środki zwilżające, pieniące, oddzielające. Usuwa brud drogowy, tluszcz, insekty i kurz.

 

Używana w celu usunięcia większości brudu przed właściwym myciem. Po spryskaniu i odczekaniu 4-5min samochód jest prawie czysty co sprawia że proces właściwego mycia staję prostszy oraz bezpieczniejszy dla lakieru.

- Super czyszcząca.

- Wysoki stopień spienienia.

- Bezpieczny sposób mycia.

- Nie zawiera drażniących chemikaliów.

- Ekonomiczna.

- Wytwarza plaszcz z piany na aucie.

- Zawiera środki biodegradowalne.

- Zapach cytrusów.

 

Sposób użycia:

Dla lepszych rezulatatów zmoczyc auto przed użyciem. W butelce painownicy rozcienczyć wg. potrzeb następnie nałożyć pianę za pomoca pianownicy na auto. Pozostawić na 4-5min i spłukać pod ciśnieniem.

 

UWAGA: Proporcje rozcieńczania podane przez producenta są wartościami maxymalnymi, dla lepszych efektów zaleca się zmniejszenie proporcji.

 

Test:

Autko specjalnie hodowałem przez dwa tygodnie :D Dosyć brudne, dużo deszczu, błota itp. Felgi brudne wszystkim co było na ulicy. Przed nałożeniem auto nie było płukane. 100ml piany uzupełnione około 400ml ciepłej wody. Zapach cytrusowy :-]

 

dscn3011.jpg

dscn3012b.jpg

dscn3013.jpg

dscn3015u.jpg

dscn3016i.jpg

dscn3019.jpg

dscn3021uv.jpg

dscn3022r.jpg

dscn3023.jpg

dscn3026zl.jpg

dscn3028wx.jpg

dscn3029j.jpg

dscn3031z.jpg

dscn3032d.jpg

dscn3034o.jpg

dscn3035l.jpg

dscn3036d.jpg

dscn3037q.jpg

 

Podsumowanie: Jak widać na zdjęciach domywa ładnie. Niestety nie usunęła całego brudu ale nie miałem jeszcze do czynienia z pianą która robi to bezdotykowo. Dla niektórych może jest mleko ale dla mnie liczy się domywanie, a nie efekt na "sąsiadach" :kox:

 

Moja ocena 8/10 :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.