Skocz do zawartości

Ślady po SRP


chuck

Rekomendowane odpowiedzi

Moze zwykly plyn do mycia szyb, quick detailer, ewentualnie czysty cleaner do lakieru. Sorki za glupie pytania ale czy ten slupek jest zwyczajnie polakierowany czy jest to rodzaj plastiku? SRP wyglada na przyschniety, probowales zetrzec go po prostu sucha, lub wilgotna szmatka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to odważnie

u mojego ojca na Lacetti zostały zacieki których nie udało mi się pozbyć od APC Nielsena w stężeniu 1:15

może nieco odważnie, ale skutecznie. :evil: Zacieki były jak cholera i u mnie, ale po myciu i spłukaniu APC leciało zwyczajne mycie szamponem, więc zaciekom nie udało utrwalić :D

Płyn do mycia szyb też skutkował OK przy zmywaniu wosku ale APC lepiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to odważnie

u mojego ojca na Lacetti zostały zacieki których nie udało mi się pozbyć od APC Nielsena w stężeniu 1:15

może nieco odważnie, ale skutecznie. :evil: Zacieki były jak cholera i u mnie, ale po myciu i spłukaniu APC leciało zwyczajne mycie szamponem, więc zaciekom nie udało utrwalić :D

Płyn do mycia szyb też skutkował OK przy zmywaniu wosku ale APC lepiej:)

 

no u mnie niestety szampon sobie z zaciekami nie poradził :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze zwykly plyn do mycia szyb, quick detailer, ewentualnie czysty cleaner do lakieru. Sorki za glupie pytania ale czy ten slupek jest zwyczajnie polakierowany czy jest to rodzaj plastiku? SRP wyglada na przyschniety, probowales zetrzec go po prostu sucha, lub wilgotna szmatka.

 

probowalem juz wiele rzeczy z tym zrobic (sucha szmata, mikrofibra, plyn do szyb, do naczyn) i nic nie pomoglo. Wydaje mi sie ze ten slupek jest zrobiny z jakiegos rodzaju plastiku (tego swiecacego). W kazdym razie ja go na pewno nie lakierowalem:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.