Skocz do zawartości

Autobrite Mirror Glaze


wasyl156

Rekomendowane odpowiedzi

TEST SPONSOROWANY PRZEZ

slogan.jpg

Otrzymałem do testu delikatnie ścierną emulsję Mirror Glaze

Opis producenta:

 

Świetny srodek polerujący przede wszystkim dla nowych aut. Wytwarza fantastyczny polysk na każdym lakierze. Zawiera delikatnie ścierne emulsje dzieki czemu odnawia również lekko wyblaknięty lakier. Łatwy w użuciu i mało pylący.

 

Sposób użycia:

 

Wstrząsnąć przed użyciem, upewnij się że powierzchnia jest czysta i sucha.

Nakładaj za pomocą aplikatora lub maszynowo, pozostałości zetrzyj za pomocą ręcznika z mikrofibry.

 

Uwaga!

Produkt łatwopalny – w razie pożaru nie używać wody, gasić za pomoca proszku gaśniczego bądź piany, nie połykać, nie wdychać oparów, trzymać z dala od dzieci.

 

 

Zapach: środek ma zapach rozpuszczalnika, niezbyt przyjemny, ale przy pracy nie udziela się mocno.

Konsystencja: różowe gęste mleczko

Pacjent:

s1053473.jpg

s1053475.jpg

s1053476.jpg

Na zdjęciach widać zmatowienia po użyciu mocno alkalicznego preparatu na suchy i gorący lakier. Środek nakładałem i wypracowywałem maszynowo przy pomocy bardzo miękkiego pada. Praca z preparatem jest bardzo przyjemna, szybko się wypracowuje, nie pyli, ładnie zbiera utleniony lakier. Wydaje mi się, że działanie Mirror Glaze jest chemiczne i raczej nie zawiera środków fizycznie ściernych. Jestem tylko ciekaw, czy można stosować ten środek jako cleaner, bo ze swoimi właściwościami mógłby być idealny do tego, gdyż ja nie widzę lepszego zastosowania.

Efekt końcowy:

s1053481.jpg

s1053483.jpg

Zrobiona jest tylko część maski, co widać na zdjęciach. Nie zużyłem całej próbki, gdyż miał się zgłosić do mnie klient, którego auto miało być obiektem testowym.

 

Pierwszy raz piszę takowy test, więc proszę o wyrozumiałość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla odmiany ja nakładałem środek Mirror Glaze ręcznie za pomocą aplikatora MONSTER SHINE TRI COLOR. Preparat po odkręceniu buteleczki ma silną woń rozpuszczalnika, przy wypracowywaniu praktycznie nie wyczuwalny. Pylenia nie zauważyłem, mimo ręcznego nakładania bardzo szybko dawał się wypracowywać.

 

Co co skuteczności spisał się bardzo dobrze bardzo dobrze zebrał utleniony lakier oraz nadał połysku.

 

Pacjent to Audi A4 o kolorze Ebony Schwarz Perla Efekt. LZ9W

 

012874012b0bf2f4.jpg

 

cbb9e6c20d1fc346.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworek : na drugiej fotce lakier doslownie przejzal :) lewa strona wyglada jakby na zakurzona a prawa ideal. Widac ze z utlenieniem radzi sobie niezle.

 

P.S.

Masz taki sam lakier jak u mnie :) LZ9W tylko ja u sienie tego efektu perly nie za barzo dostrzegam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.