Jump to content

Opony i Plak


Recommended Posts

Witam,

Mam pytanie związane z popularnym Plakiem:) (wersja do kokpitu) Mój znajomy stosuje do nabłyszczania opon. Oczywiście po wcześniejszym ich umyciu. Czy ten środek jest bezpieczny do stosowania go na opony? Czy guma po jakimś czasie nie sparcieje? Bo przyznaję, że oponki ładnie po takim zabiegu wyglądają. Najpierw rozprowadza spray po oponie a potem wyciera szmatką i efekt przez dłuższy czas się utrzymuje. Sam mam jedną butlę ale nie używam tego do kokpitu bo strasznie się świeci i klei... więc może do opon zużyję:)

Link to comment
Share on other sites

Jak jeszcze nie znałem tego forum i nie wiedziałem, że istnieją lepsze kosmetyki to stosowałem w poprzednim samochodzie plaka na opony, przez jakies 3-4 miesiace :wallbash::P efekt utrzymuje sie jakies 4 dni, jesli samochód stoi nie ruszany, jesli normalnie jeżdziłem to po 2 dniach juz sladu nie było :D a deszcz zmywa go natychmiast :mrgreen:

teraz mam PB B&B i trzyma sie koło 2 tygodni nawet przy normalnym uzytkowaniu, w każda pogode

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.