Skocz do zawartości

Black Dye


rychu

Rekomendowane odpowiedzi

Nie widzę nigdzie w sklepie tego produktu.... a chciałbym go zastosować na części spawanego zderzaka.

Pan, który naprawiał mi zderzak, użył tworzywa trochę jaśniejszego niż reszta zderzaka. Wszystko było w porządku do momentu podgrzania opalarką. Zrobiła się szara plama na czarnym :/ .

Myślę o punktowym zastosowaniu i delikatnym zmatownieniu miejsca aby efekt był bardziej matowy i rozproszony. Ma to w ogóle sens? Nie chcę bawić się w żadne spraye do plastików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Shmatan, ja bym wewnątrz tego nie stosował wolałbym albo obszycie albo flokowanie ...

na zewnętrznych fajnie to wygląda,ale wg mnie to nie jest produkt do wewnątrz ;) co nie znaczy ,że się nie da :)

jak na razie wg mniej jest to super produkt,ale do zewnątrz trzyma mi się na plastikach,zderzakach już trochę czasie i nawet zrobione trasy w deszczu nie robią na nim wrażenia,gdzie kiedyś każdy inny dressing nie wytrzymywał i schodził ;)

 

nie polecam tego produktu na uszczelki gumowe pomimo,że niby można go kłaść i mówię tutaj o uszczelkach dosyć twardych jak listwy dachowe itp. ... po prostu nie da się równo położyć,guma jakoś niezbyt przyjmuje Black Dye ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno obszyte uszczelki będę musiał tym farbować (pod koniec pierwszej strony kolega Borek o tym pisał), a co do słupków - w takim razie pewnie będziemy oklejać ;] ew. kupie jeden słupek na próbę, zafarbuje i pojeżdżę żeby sprawdzić jak się trzyma i działa.

 

Dzięki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na kawałęk opony to nałożyłem oraz pół nadkola,no i sporo się to tam trzymało,na nadkolach było widac intensywny czarny kolor całkiem długo. :good: Tylko nie mam za bardzo wyczajonego sposobu jak to i czym nakładac. ?! :o Ktoś coś doradzi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie mam za bardzo wyczajonego sposobu jak to i czym nakładac. ?! :o Ktoś coś doradzi ?

na ciężko dostępne miejsca robiłem to pędzelkiem i wyszło super :) na większej powierzchni po prostu MF i dobrze rozcierać i nie ma prawa żeby były jakieś ślady :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Używałem BlackDye na dywanikach welurowych i daje naprawdę radę :)

Nanosiłem preparat na dywanik i rozprowadzałem gąbką aby równomiernie cała powierzchnia dywanika była pokryta preparatem.

 

Jak z wytrzymałością powiem po sezonie bo robiłem to jesienią jak welur zastąpiła guma :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Cześć. W najbliższy weekend zamierzam użyć środka black dye do zewnętrznych plastików (listwy, progi, dokładki zderzaków).

Powiedzcie mi proszę jak/czym mam wyczyścić te elementy przed nałożeniem ww środka aby dobrze "związał" i siedział na nich jak najdłużej ?

Oczywiście na początek dokładnie te elementy umyję (piana aktywna, rękawica + szampon), a co potem ? Jakaś benzyna ekstrakcyjna, środek na smołę ?

 

Ps. Czemu usunięto mój poprzedni post ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.