Skocz do zawartości

Polerka mechaniczna


Smoko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

dzisiaj korzystając z okazji wypolerowałem ręcznie swój samochód.

Użyłem do tego UC + TRI czyli najlepszy polecany zestaw. Oczywiście wcześniej była glinka BH.

Z polerki jestem zadowolony bo zniknęła masa swirlów, ale nie zniknęły one do końca. Więc stwierdziłem że trzeba będzie mechanicznie. W ten oto sposób stałem się użytkownikiem polerki z AMAZONu ;)

 

Teraz moje pytania.

Posiadam UC i FK 218.

 

Do kupienia będą pady ABW - niebieski, pomarańczowy, czarny 150mm.

zastanawiam się czy dokupować 80mm?

i dodatkowo czy coś pomiędzy UC a FK trzeba będzie użyć? czy można, ale nie koniecznie?

 

Niebieskim - UC

Pomarańczowym - ? (czy też UC?)

Czarnym - FK

 

 

tutaj 50\50

po prawej stronie widać delikatne ryski, które gdyby przesunąć światło było by widać bardziej ;) ale nie mam takiego zdjęcia.

t_dsc_5542_938.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pomarańczowym też UC. Na czarnym też może być UC, do wykończenia. UC bez problemu usuniesz hologramy używając go na czarnym padzie. Tak czy siak bardzo ładnie Ci to wyszło ręcznie.

 

Nie musisz dokupować 80 mm, ale jak kupisz to nie będziesz żałował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, też w sumie uważam że dobrze poszło jak na polerkę ręczną.

Zrobiłem przednią maskę przednie błotniki i przednie drzwi , zajęło mi to 4h. Na więcej czasu nie było.

 

Czytałem że 80mm to bardziej w mniej dostępne miejsca. Może na początek wezmę chociaż 1szt np pomarańczowy, a w razie czego dokupię resztę.

 

Mówisz że UC można na wszystkich padach, ale FK rozumiem że na czarnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem że 80mm to bardziej w mniej dostępne miejsca. Może na początek wezmę chociaż 1szt np pomarańczowy,

 

Tylko, że do pada 80 mm będziesz potrzebował mały BP a to kolejny wydatek.

 

Mówisz że UC można na wszystkich padach, ale FK rozumiem że na czarnym?

 

FK 218 to sealnt czyli nie ma własciwości ściernych i jego używasz tylko na czarnym padzie.

 

 

Zawsze możesz dokupic także SSR1 lub próbkę niebieskiego korka 3M, efekt korekty zawsze będzie lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.