Skocz do zawartości

Dysza do myjki karcher HD


Rekomendowane odpowiedzi

Czy miał już ktoś styczność z zamiennikami dysz do myjek Karcher HD ?

 

Moja dysza już kończy swój żywot wiec czas na kupno nowej, przeżyła bardzo dużo, naprawdę nie narzekam ze muszę kupić nowa tylko takie pytanie:

 

czy ktoś ma porównanie zamienników w cenach poniżej 100zl z dyszami oryginalnymi które kosztuje ok 200-300zl???

 

Dla naszych zastosowań zdecydowanie najbardziej nadają się dysze trójstopniowe i taka tez mam teraz. Dysze oryginalne maja zintegrowane 3 dysze w jednej końcówce i przez nie wylatuje woda o różnym kształcie strumienia. Ten zamiennik to prawdę mówiąc nie wiem jak działa. Jeśli ma ktoś z tym doświadczenie to proszę o podzielenie się.

59442a75b3366_dyszaoryginal.JPG.0047f70c3de4883c50ab1e28952261fc.JPG

59442a75b72a9_dyszazamiennik.JPG.1fbb64f7707a7cfb8c2e6764f86d6b17.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

mam do czynienia z zamiennikami ale dyszy rotacyjnej i spisuje się bardzo ok (org. karchera 460zł, włoski zamiennik też na porcelanie 200zł) co do dysz z 3stopniowych nie wiem,, nie stosuje mam osobne dysze nakręcane na lance końcówka ~40zł a i tak najczęściej korzysta się z tej dyszy szpachelki czyli ta o szerokim strumieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz,

troche czasu mnie nie bylo na forum, ja zdecydowalem sie na kupno oryginalnej dyszy trojstopniowej, skoro ostatnia wytrzymala ponad 10 lat, to mam nadzieje ze ta tez tyle wytrzyma.

Probowalem ja jeszcze reainmowac odkamieniajac itd ale jeszcze bardziej pogorszylo to sytuacje.

Kilkukrotnie ogladalem te dysze zamienniki i dzialaja one na troche innej zasadzie niz oryginal. Dysze rotacyjne sa praktycznie kopiami a te trojstopniowe maja jedna dysze centralna i te blaszki ktore powoduja ksztalt strumienia (troche jak w mojej pianownicy). Oryginal ma 3 osobne dysze. Wiem ze to tansze rozwiazanie ale do mnie jakos nie przemowilo.

 

Jak ktos ma taka trojstopniowa zamiennik to z checia przeczytalbym opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Sorry za odgrzewanie kotleta ale czy ktoś się orientuje jak duże znaczenie ma rozmiar dyszy? Do mojego sprzęta przewidziana jest dysza 031, czy zatem problemem byłoby gdybym wsadził dyszę 030 albo 034? Chodzi o dostępność i cenę - na alledrogo można trafić oryginalne dysze trójstopniowe znacznie taniej ale nie zawsze w dokładnie w takim rozmiarze jak trzeba.

 

Poza tym, czy ktoś z Was pracował na dyszy trójstopniowej bezdotykowej? Warto do tego dopłacać? Boję się, że to delikatna konstrukcja i nie wytrzyma tyle ile dysza przestawiana ręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.