Jump to content

dziwna plama


kamilgt

Recommended Posts

witam

od dawna meczy mnie ta plama w moim samochodzie:

13052011264b.jpg

 

teraz w koncu mam troche czasu i moge sie tym zajac. nie mam pojecia od czego ona jest, byla od zawsze, tradycyjnymi "domowymi" srodkami nie schodzi.. jaki produkt polecacie do jej usuniecia??

z gory dzieki

kamil

Link to comment
Share on other sites

A rozpuszczalnik nie daje jej rady ? To prosty, skuteczny specyfik a takie plamy zjada na śniadanie , nie ma się co martwić o uszkodzenie powierzchni bo nie rozpuści takiego tworzywa podczas czyszczenia plamy , nie ma takiej możliwości ;)

Link to comment
Share on other sites

dla mnie też wygląda jak po naklejce , w kształcie serducha , spróbuj może benzyną ekstrakcyjną i szczoteczką z miękkim włosiem , rozpuszczalnik może zostawić większą plamę niż ta co jest . Ja bym spróbowała też jakąś igiełką skrobnąć po tym białym ,żeby sprawdzić czy to jest jakaś pozostałość (klej,farba)czy już odbarwiony plastik.

Link to comment
Share on other sites

niestety benzyna ekstrakcyjna nie poradzila sobie z ta plama... jednak jest juz mniej biala, delikatnie jeszcze ja widac. jakoś na początku przyszłego tygodnia ma przyjść paczka, a w niej CHEMICAL GUYS NATURAL SHINE DRESSING i moze po nalozeniu tego bedzie prawie niewidoczna.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.