Jump to content

Porównanie past polerskich


Recommended Posts

Czy ktoś porównywał agresywność pasty UC w stosunku do past MENZERNA i POORBOY’S SSR?

Szukam czegoś do polerowania ręcznego żeby przywrócić połysk 5 letniemu lakierowi bez kolistych zarysowań.

Nie chciałbym wybrać preparatu zbyt delikatnego który wymaga dużo czasu a efekt nie będzie zadowalający i potem powtórnej polerki środkiem bardziej ściernym.

Link to comment
Share on other sites

Mimo mycia,glinkowania efektu lustra nie uzyskałem.Częściowo może to wina lakieru (MOONDUST SILVER) Do tego mam na masce zacieki od płynu do spryskiwaczy którego nawet glinka nie usunęła.Jest też parę zmatowień, kilka głębszych rys które trzeba potraktować indywidualnie.

Link to comment
Share on other sites

Mimo mycia,glinkowania efektu lustra nie uzyskałem.Częściowo może to wina lakieru (MOONDUST SILVER) Do tego mam na masce zacieki od płynu do spryskiwaczy którego nawet Glinka nie usunęła.Jest też parę zmatowień, kilka głębszych rys które trzeba potraktować indywidualnie.

Glinka w żaden sposób nie jest ścierna. Nie usunie zmatowień, rys, etc. Skąd przekonanie, że po glinkowaniu powinno uzyskać się efekt lustra? Glinka oczyści lakier tylko z zewnętrznych brudów.

Link to comment
Share on other sites

Ja również podepnę się pod temat, chęcią uzyskania frapujących mnie pytań, ponieważ przez 6 godz robiłem maskę środkiem UC oraz SSR 2.5 i SSR1 na maszynie,oczyściłem glinką przed użyciem środków i nie dało mi to zadowalającego efektu, owszem zgubiłem swirlxy i hologramy ,ale nie dosyt w postaci jakiś rysek pozostał pewnie jakaś nieumiejętność prowadzenia maszyny i doboru padów(APP) jest ,tego nie ukrywam .Ale moje pytanie brzmi czy dobrym posunięciem jest zakup past Menzerny 500 i 4000 które podobno nie wysychają tak jak korki 3M ,a są porównywalne w działaniu jeśli dobrze zrozumiałem po postach na forum.Za wszystkie odpowiedzi dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.