Skocz do zawartości

Porównanie past polerskich


xman

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś porównywał agresywność pasty UC w stosunku do past MENZERNA i POORBOY’S SSR?

Szukam czegoś do polerowania ręcznego żeby przywrócić połysk 5 letniemu lakierowi bez kolistych zarysowań.

Nie chciałbym wybrać preparatu zbyt delikatnego który wymaga dużo czasu a efekt nie będzie zadowalający i potem powtórnej polerki środkiem bardziej ściernym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo mycia,glinkowania efektu lustra nie uzyskałem.Częściowo może to wina lakieru (MOONDUST SILVER) Do tego mam na masce zacieki od płynu do spryskiwaczy którego nawet glinka nie usunęła.Jest też parę zmatowień, kilka głębszych rys które trzeba potraktować indywidualnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo mycia,glinkowania efektu lustra nie uzyskałem.Częściowo może to wina lakieru (MOONDUST SILVER) Do tego mam na masce zacieki od płynu do spryskiwaczy którego nawet Glinka nie usunęła.Jest też parę zmatowień, kilka głębszych rys które trzeba potraktować indywidualnie.

Glinka w żaden sposób nie jest ścierna. Nie usunie zmatowień, rys, etc. Skąd przekonanie, że po glinkowaniu powinno uzyskać się efekt lustra? Glinka oczyści lakier tylko z zewnętrznych brudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również podepnę się pod temat, chęcią uzyskania frapujących mnie pytań, ponieważ przez 6 godz robiłem maskę środkiem UC oraz SSR 2.5 i SSR1 na maszynie,oczyściłem glinką przed użyciem środków i nie dało mi to zadowalającego efektu, owszem zgubiłem swirlxy i hologramy ,ale nie dosyt w postaci jakiś rysek pozostał pewnie jakaś nieumiejętność prowadzenia maszyny i doboru padów(APP) jest ,tego nie ukrywam .Ale moje pytanie brzmi czy dobrym posunięciem jest zakup past Menzerny 500 i 4000 które podobno nie wysychają tak jak korki 3M ,a są porównywalne w działaniu jeśli dobrze zrozumiałem po postach na forum.Za wszystkie odpowiedzi dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.