Jump to content

PB WTR


adr_ad

Recommended Posts

Poorboy's World Trim Restorer

Jak czyszczę tym samochód tj. deska, i inne plastyki wewnątrz to słychać jak po każdym przejechaniu MF elektryzuje się. Ponadto za każdym razem kiedy wysiadam i dotknę karoserii (zazwyczaj drzwi przy zamykaniu) to mnie cholernie prąduje, już nie mam siły i nerwów. Czy też Wam się tak auto elektryzuje? Może to wina PB WTR, lub czegoś innego?

Link to comment
Share on other sites

PBTR jest do stosowania na zewnetrzne platiki i gumy :P

 

Mylisz się: "...Produkt przeznaczony jest zarówno do zewnętrznych jak również do znajdujących się we wnętrzu samochodu elementów plastikowych, gumych, winylowych i skórzanych...".

Opis produktu ze strony showcarshine.

Link to comment
Share on other sites

Tez tak mialem w poprzednim aucie i tez mnie to doprowadzalo do szewskiej pasji. Po dluzszych obserwacjach doszedlem do wniosku, ze najwiekszy wplyw na elektryzowanie ma zestaw ubran ktore masz na sobie + buty. Wygladalo to tak, jak gdyby niektore buty nie odprowadzaly ladunkow elektrostatycznych i stad te "przyjemnosci". Gdzies w markecie widzialem specjalne spray'e przeciwko elektryzowaniu sie materialu-moze warto sprobowac?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.