Jump to content

Malowanie punktowe i usunięcie wgniota - Astra II Poznań


Guest lagranda

Recommended Posts

Witam, chciałbym zamaskować, ewentualnie pomalować punktowo lub dać całe auto na detaling. Szukam kogoś kto się tym zajmuje w Poznaniu. Ostatnio na osiedlu ktoś przerysował mi zderzak tylni oraz wgniótł trochę auto obok wlewu paliwa. Dla zainteresowanych zdjęcia.

 

http://imageshack.us/photo/my-images/19 ... pozna.jpg/

http://imageshack.us/photo/my-images/58 ... pozna.jpg/

 

Chciałbym przede wszystkim wyciągnąć wgniot oraz zamaskować zarysowania. Wiem ile kosztuje dobry lakiernik i ile to mnie wyniesie w S Plus. Proszę o ewentualne namiary na osoby które byłyby zainteresowane pomocą, mogę przesłać dodatkowe zdjęcia całego samochodu.

Link to comment
Share on other sites

Wgniota nieciekawa bo klisko przetłoczenia więc ciężko będzie wyciągnąć młotkiem bezwładnościowym, trzeba by było od środka wypchnąć a wtedy może się okazać że blacha się rozciągnęła i jest jej za dużo. Najlepiej jak by blacharz/lakiernik obejrzał na żywo i coś powiedział. A co do zderzaka to żadna polerka nic nie da, lakierowanie punktowe będzie widoczne, najlepiej pewne pomalować większą powierzchnię i zcieniować.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.