Skocz do zawartości

Autobrite Crystal "Non Smear" Glass Cleaner


Bartosz85

Rekomendowane odpowiedzi

TEST SPONSOROWANY PRZEZ

autofanatic.png

 

Oto opis ze strony dystrybutora :

 

Bardzo efektywny środek czyszczący do szkła, luster, chromu, kafelków, metali, plastików i większość twardych powierzchni. Bez problemu usuwa tłuszcz, brud i odciski palców przy minimalnym wysiłku pozostawiając powierzchnię bez smug i osadów.

 

* Niesamowite wykończenie bez wysiłku.

* Rozpyl i zetrzyj to wszystko!

* Bardzo szybki w dzialaniu, usuwa brud drogowy, owady oraz nalot z dymu tytoniowego.

* Nie pozostawia smug oraz nie zawiera silikonu.

* Nie zawiera chlorowanych rozpuszczalnikow.

 

Sposób użycia:

Produkt gotowy do użycia bez konieczności rozcieńczania. Porządnie sryskać powierzchnię i pozowlić zadzaiałać środkowi przez kilka sekund. Wytrzec do czysta i wypolerować za pomcą ręczniczka z mikrofibry lub papieru. Nie zaleca się używania produktu na rozgrzanych powierzchniach i w wysokich temeperaturach.

 

Użyłem dziś próbki środka do mycia szyb Crystal "Non Smear" Glass Cleaner, którą otrzymałem od użytkownika autofanatic.

Moje spostrzeżenia:

 

Zapach: brak

 

Wydajność: Producent zaleca zostawić środek na kilka sekund na powierzchni. W związku z tym trzeba go sporo „napsikać”, żeby pokryć całą powierzchnię i żeby nie wyparował. Zużywa się go sporo.

 

Użycie: Ze względu j.w. ciężko jest tą ilość środka wypolerować i trzeba się sporo namachać MF.

 

Efekt końcowy: Tłuste plamy i osad znikły, nie pozostawił smug, ale z resztkami owadów sobie nie poradził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochod stal w cieniu, szyby nie byly gorace bo inaczej pewnie srodek w kilka sekund by odparowal. Przy nastepnym myciu uzyje go z innym atomizerem moze bedzie lepiej rozpylal, postaram sie mniej napsikac i moze wtedy bedzie mniej pracy przy tym.

Dam znac co i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbkę Autobrite Low Dust Glass Polish otrzymałem od Autofanatic'a.

 

Opis producenta:

 

Autobrite Glass Polish jest nisko pylącą emulsją do polerowania i czyszczenia szyb, zaprojektowaną żeby dać niesamowite rezultaty przy minimalnym wytworzeniu pyłu.

 

Nie zawiera silkionów. Usuwa tłuszcz, wosk, ślady po owadach, brud drogowy.

 

* Łatwy w nakładaniu i ścieraniu

* Usuwa tłuszcz, wosk, plamy po owadach oraz brud drogowy

 

 

Szyba na której testowałem produkt nie była jakoś specjalnie brudna, raczej delikatnie przykurzona (przypylona).

 

Produkt i szyba, gotowe do testu:

img0825ws.jpg

 

Aplikacja preparatu na szybę:

img0826vw.jpg

img0829gr.jpg

 

Polerowanie:

img0831bb.jpg

 

Efekt:

img0832unw.jpg

img0833d.jpg

 

 

Podsumowanie:

Środek ten pachnie dość intensywnie i to IMHO dość chemicznie, może nie uciążliwie, ale niezbyt przyjemnie.

Produkt jest dość dobry, jednak trzeba uważać, żeby nie nałożyć go zbyt dużo, ponieważ wtedy dość ciężko go spolerować i dość mocno pyli wtedy.

Najlepiej tuż po aplikacji rozetrzeć go po szybie przy użyciu mikrofibry, a następnie po lekkim przyschnięciu, spolerować.[/code]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
VuDoo, dzięki za test i relację. Zauważyłem ze ty dostałeś Low Dust Glass Polish a nie crystal Glass.... Kolorek mi się nie zgadza :D

 

wiesz co, cholerka, chyba masz rację :lol:

sorry, wszystko przez to, że przelałem go do atomizera i nie miałem bezpośrednio na nim opisu :wallbash:

 

P.S. jeśli możnaby było prosić jakiegoś moda o wydzielenie mojego postu jako oddzielny temat "Autobrite Low Dust Glass Polish" to byłbym wdzięczny :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.