Skocz do zawartości

Autobrite Luxury Suds Shampoo


Bartosz85

Rekomendowane odpowiedzi

TEST SPONSOROWANY PRZEZ

autofanatic.png

 

Oto opis ze strony dystrybutora :

 

Doskonały szampon do codziennego mycia auta pozostawiający idealnie czystą powierzchnię bez smug. Lepka formuła zapewnia doskonałe mycie. Nie zawiera żrących detergentów dzieki czemu nie narusza wosku. Jest biodegradowalny, mocno się pieni i jest ekonomiczny w uzyciu dzięki rozcienczalności max. 1:200 części wody.

- Doskonałe działanie czyszczące.

- Nie zawiera rozpuszczalników i substancji żrących.

- Ekonomiczny.

- Mocno się pieni.

- Zawiera biodegradowalne środki powierzchniowo czynne.

 

Dla najlepszych rezultatów zmoczyć auto przed myciem a następnie umyć szamponem rozcieńczonym w proporcji od 1:100 do 1:200 części wody za pomocą niskociśnieniowego natrysku, szczotki lub gąbki. Rozcieńczenie można dostosować wg. własnych potrzeb. Po umyciu wszystkich elementów spłukać dokładnie pod wysokim ciśnieniem. Dla doskonałego wykończenia metalowych elementów wytrzeć je do sucha miękką szmatką.

 

UWAGA: Proporcje rozcieńczania podane przez producenta są wartościami maxymalnymi, dla lepszych efektów zaleca się zmniejszenie proporcji.

 

Użyłem dziś próbki szamponu do mycia samochodu Autobrite Luxury Suds Shampoo, którą otrzymałem od użytkownika autofanatic.

Moje spostrzeżenia:

 

Konsystencja: dosyć gęsty

 

Zapach: brak (dla mnie to mały minus)

 

Użycie: Myje się bardzo fajnie, daje dobry poślizg. Bardzo dobrze się pieni i o dziwo zmył mi ze zderzaka owady, z którymi zawsze trochę walczę.

 

Ilość piany:

20110509360.th.jpg

 

 

Wydajność: Bardzo dobra, na jedno mycie zużyłem połowę próbki czyli 50ml na wiadro wody ok. 7-8l. (myśle że i tak dałem go za dużo)

 

Efekt końcowy: Jest ok. Samochód domyty i błyszczący, czego więcej wymagać od szamponu. Jestem zadowolony z efektu końcowego.

 

 

Plusy: Pienienie i wydajność.

 

Minusy: Brak zapachu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.