Skocz do zawartości

Pęknięty zderzak


toka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj na parkingu ktoś musiał zachaczyć mi o zderzak z tyłu auta i jest pęknięcie wzdłuż tak na wysokości 7 cm, przerysowania też są ale to się usunie polerką a co zrobić z pęknięciem..? :cry:

Czy naprawy typu smart repair poradzą sobie z takim czyś i czy zrobią to na tyle dobrze że nie będzie śladu..? Zderzak napewno plastikowy jest.. A wczoraj całe auto miało zafundowane dokładne mycie i wyglądał tak pięknie, wtedy jeszcze nie było pęknięcia.. :zly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie. Pękniecie może być tylko powłoki lakierowej.

Czy naprawy typu smart repair poradzą sobie z takim czyś i czy zrobią to na tyle dobrze że nie będzie śladu..?
Wszystko zależy od koloru ale tak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie. Pękniecie może być tylko powłoki lakierowej.
Czy naprawy typu smart repair poradzą sobie z takim czyś i czy zrobią to na tyle dobrze że nie będzie śladu..?
Wszystko zależy od koloru ale tak.

 

a jak smart repair nie pomoże to są fachowcy co kleją plastiki i takie pękniecia zderzaków spokojnie naprawiają / wypełniają/, ale po ich robocie niestety trzeba lakierować a przynajmniej punktowo spray'ować w kolor.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fachowcy co kleją plastiki i takie pękniecia zderzaków spokojnie naprawiają / wypełniają/, ale po ich robocie niestety trzeba lakierować a przynajmniej punktowo spray'ować w kolor.
czyli smart repair ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fachowcy co kleją plastiki i takie pękniecia zderzaków spokojnie naprawiają / wypełniają/, ale po ich robocie niestety trzeba lakierować a przynajmniej punktowo spray'ować w kolor.
czyli smart repair ;)

 

skojarzyło mi się z S-Plus naprawy smart. :) ale już wiadomo o co chodzi.

ps. po fotce widać że chyba bez ingerencji fachowca o plastiku się nie obędzie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku miałem przygodę w korku, na skrzyżowaniu. Zniszczenia podobne. Miła Pani wysiada z Corsy i: "przecież nic się nie stało", potem była tak łaskawa, że chciała mi dać 30zł na naprawę :lol:

Ubezpieczalnia wyceniła szkodę na 87 razy tyle :song:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie widzę kłopotu.

Zderzak do pospawania i polakierowania - będzie jak nowy wierz mi bo też miałem kiedyś to samo :)

 

Smart moim zdaniem nie da rady - może i skleją to ładnie ale polakierują punktowo , nie wiem jak do wyjdzie ale nie lubię druciarstwa a w sumie i tak policzą jak za złoto więc lepiej gdzieś polakierować cały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypchnij pekniecie tak zeby plastiki sie zeszly i zobacz czy bedzie mocno znac, jak nie to zawiez do spawania tylko od wewnetrzej strony i tyle. Mojej zonie podobnie auto zalatwili na parkingu, wypchnalem plastik, nawet nie spawalem bo ledwo to widac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.