Skocz do zawartości

apc megsa jak używacie


gomez

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś zacząłem moje pierwsze kroki w doczyszczeniu auta. Mam do was pytanie odnośnie aplikacji i technik pracy z apc megsa. Jak to robicie.

Ja używałem w różnych stężeniach tzn

Czyściłem środek auta głównie plastiki i skaj psikając apc na plastiki lub na pędzel i wycierałem MF tak jak mi tu na forum podpowiedziano. Głównie leciałem stężeniem 4:1 bo auto zapyziałe i nawet dawało to rade ale obawiam się czy nie za mocne to stężenie i mogę jeszcze polecieć do garażu i przetrzeć mokrą MF z wodą. Na tą chwile nic niepokojącego nie znalazłem.

Z góry dzięki za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie leciałem stężeniem 4:1

No to masz pancerne plastiki jak to wytrzymały :shock:

Generalnie 1: 10do wnętrza powinno wystarczyć, możesz próbować troszkę większe stężenie, ale do kół czy silnika 1:4 się robi.. Jak nic się nie stało do tej pory, to jest szansa że nic nie popsułeś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak pierzecie siedzenia???

Na stronę megsa znalazłem taki opis:

 

Metoda:

 

1) Odkurzamy siedzenia, dywaniki itp.

2) Spryskujemy zabrudzoną powierzchnię jednym z powyższych produktów

3) chwilę odczekujemy.

4) Bierzemy czysty frotowy bawełniany ręcznik np. Soft Buff Terry Towel (Bardzo ważne, aby ręcznik był frotowy bawełniany dlatego, że taki ręcznik pozwoli nam najlepiej przetransferować brud)

5) Ścieramy spryskaną powierzchnię ręcznikiem.

6) Po zabrudzeniu części ręcznika odwracamy go na czysta stronę.

 

 

czy zamiast ręcznika może być odkurzacz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

APC używałem raz w stosunku do mocnych plam podobnie jak prespary czyli stezenie około 1:5 naniosłem za pomocą kwazara i szczotką wtarłem w plame na fotelu, odczekałem 5 min i całość odciągnąłem odkurzaczem piorącym. Efekt plama zniknęła :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.