Jump to content

3M biały korek


Recommended Posts

W sobotę odbierałem auto od lakiernika (malowane przednie nadkole i drzwi), który jak zauważyłem jest miłośnikiem białego korka 3M i wełnianych padów, najprawdopodobniej pojechał mi tą pastą malowane elementy, bo widziałem, jak taką kombinacją jechali na zakładzie inne, świeżo malowane auto. Że hologramów narobił to pewnie się domyślacie, ale to jedno. Druga sprawa to taka, że powiedział, że próbował polerować tylną część karoserii, i przy użyciu tej samej pasty (tak myślę) którą jechał pozostałe elementy nie mógł wyciągnąć połysku, co go zdziwiło:) Jak myślicie, co mogło być tego przyczyną i ewentualnie jakie kroki podjąć, by wyprowadzić auto na prostą. Teraz widać, że nowo malowane elementy mają połysk, a stary element obok jest matowy, choć ponoć też polerowany. Może jutro fotki wrzucę.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Jak auto było polerowane wełną i Fast Cutem, to nadaje się w całości to poprawki/wykończenia bo w słońcu będzie horror. Jak widać rodzimi lakiernicy ciągle dają rade :wallbash:

Link to comment
Share on other sites

To było jasne, kremowe opakowanie 3M z białym korkiem. Całe szczęście poleciał polerkę tylko na 2 elementach i kawałku trzeciego.... Pytanie jest takie, czy to normalne, że po białym korku nie będzie połysku przy polerowaniu starszego lakieru i dopiero jakaś pasta wykańczająca nada blasku?

Link to comment
Share on other sites

Chyba tylko tyle zostaje:) Polerki nie mam, ale planuję zakup... mam żółty korek 3M - brat kupił do motoru, tylko że motor mu jakaś uśmiechnięta laska autkiem roztrzaskała, zanim zdążył użyć pasty. Spróbuję ręcznie pobawić się z tym elementem i zobaczę, czy jakiekolwiek efekty będą...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.