Skocz do zawartości

Wżery na czarnym lakierze. Jakie środki?


Filip141

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kupiłem autko które stało pod zakładami chemicznymi a co za tym idzie lakier posiada wżery... szukam jakiś środków co pomoga mi w usunięciu tego lub zamaskowaniu może mógłbym liczyc na pomoc w doborze czegos dobrego?

 

lakier: czarny metalic

 

myślałem nad:

1. Poorboy's SSR 3.0

2. Poorboy's SSR 1.0

3. Sonax Polish&wax Color Black

 

do tego polerka z regulacja obrotów.

 

Proszę o jakąkolwiek opinię;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna wypelnic pedzelkiem z klarem, jak masz czas i cierpliwosc :mrgreen:

 

:shock: juz to widze! :D zajechałbym sie jak koń po westernie! trudno no jak nie da sie z tym nic zrobic to tak bedzie narazie (bede go wosokował non stop ;p) ale i tak go wypoleruje a te srodki co wypisałem dadza dobry efekt pomijac te wżery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filip141, mówisz o tych SSR? chcesz testery?

Niewiem jak ssr bo nie stosowałem ale na twardej gąbce 3m Fast Cut Plus i wykończyć Extra fine na średniej, później 2xSRP na miękkiej i powinno być najlepiej jak sie da. Na to wosk.

 

Ale wisz, to polerowanie nie takie proste jak sei wydaje więc jak niemasz pojęcia to może jakiś zakład detalingowy by Ci pomógł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak u mnie nawet dobrze pomalować nie potrafia bo po swietach oddaje maske spowrotem do malowania bo powychodziły plamy... juz kiedys polerowałem autko tylko ze nie takimi srodkami i nie miałem doczynienia z wżerami. a z tego co czytałem na all4auto to ten SSR 3.0 najlepiej zbiera.... maszynke do polerki sobie kupie na dniach i sam chce sie bawić w to:) Czyli mówisz żeby tym SSR 3.0 na zielonym korku zrobic potem SSR 1.0 na zółtym korku i póżniej np AutoGlym na niebieskim korku 2x i na koniec np ten wosk Sonax czarny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.