Skocz do zawartości

wyciągnięcie wgiecia


zieluch

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dzisiaj postanowiłem nieco odświeżyć zapuszczone auto mojej mamy. Przed korekta mechaniczna mam jednak problem jeśli chodzi o wyciągniecie wgnieceń które prawdopodobnie powstały na skutek szkód parkingowych, poniżej zdjęcia jak to wygląda. Szukam rozwiązania jak się najlepiej za to zabrać.

wgieciel.jpg

 

Uploaded with ImageShack.usg] wgiecia.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Szukam raczej alternatywy zrobienia tego samemu i przy nie dużych nakładach finansowych, gdyby to było moje auto oddałbym prawdopodobnie do firm zajmujących się na codzień takimi wgnieceniami. Myślałem nad zakupem pop up dent czy jakoś tak nazywa się ten zestaw ale czytałem różne opinie. Tutaj mógłby dać sobie rade z lewą stroną, z prawą jest nieco gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad zakupem pop up dent czy jakoś tak nazywa się ten zestaw ale czytałem różne opinie

 

zapomnij, pops-a-dent da rade tylko tam gdzie blacha jest bardzo miekka i same wgniecenia sa wrecz odpowiedniego rozmiaru, z nadkolem nie ma najmniejszych szans sobie poradzic.

Wogole pops-a-dent radzi sobie tam gdzie mozna sobie niekiedy poradzic np. przyssawka do nawigacji :) nie smiac sie bo w ten sposob wyciagnalem 2 lekkie wgniotki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc szczerze to blacha w tym miejscu nie jest jakaś super twarda, powiedział bym nawet ze jest dość miekka. No nic spróbuje zdjąć nadkole i może uda mi się to wypchnąć ewentualnie zrobię korektę bez ruszania tych wgnieceń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.