Jump to content

wyciągnięcie wgiecia


Recommended Posts

Witam. Dzisiaj postanowiłem nieco odświeżyć zapuszczone auto mojej mamy. Przed korekta mechaniczna mam jednak problem jeśli chodzi o wyciągniecie wgnieceń które prawdopodobnie powstały na skutek szkód parkingowych, poniżej zdjęcia jak to wygląda. Szukam rozwiązania jak się najlepiej za to zabrać.

wgieciel.jpg

 

Uploaded with ImageShack.usg] wgiecia.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Szukam raczej alternatywy zrobienia tego samemu i przy nie dużych nakładach finansowych, gdyby to było moje auto oddałbym prawdopodobnie do firm zajmujących się na codzień takimi wgnieceniami. Myślałem nad zakupem pop up dent czy jakoś tak nazywa się ten zestaw ale czytałem różne opinie. Tutaj mógłby dać sobie rade z lewą stroną, z prawą jest nieco gorzej.

Link to comment
Share on other sites

Myślałem nad zakupem pop up dent czy jakoś tak nazywa się ten zestaw ale czytałem różne opinie

 

zapomnij, pops-a-dent da rade tylko tam gdzie blacha jest bardzo miekka i same wgniecenia sa wrecz odpowiedniego rozmiaru, z nadkolem nie ma najmniejszych szans sobie poradzic.

Wogole pops-a-dent radzi sobie tam gdzie mozna sobie niekiedy poradzic np. przyssawka do nawigacji :) nie smiac sie bo w ten sposob wyciagnalem 2 lekkie wgniotki :)

Link to comment
Share on other sites

Mówiąc szczerze to blacha w tym miejscu nie jest jakaś super twarda, powiedział bym nawet ze jest dość miekka. No nic spróbuje zdjąć nadkole i może uda mi się to wypchnąć ewentualnie zrobię korektę bez ruszania tych wgnieceń.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.