Skocz do zawartości

Kierownica - jak i czym ją zregenerować?


Forest

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam do kolegów pytanie jak zregenerować kierownice do tego stopnia aby uzyskała świeżość i co najważniejsze aby stała się matowa. Autko ma prawie 130k km i koło kierownicy jest dość wyślizgane, nie jest najgorzej, nie ma pęknięć ani przetarć, skóra jest poprostu troszkę wyślizgana. Poczytałem trochę i nie natrafiłem na podobny temat, chyba, że przeoczyłem, ale najwyżej skażę się na lincz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do kolegów pytanie jak zregenerować kierownice do tego stopnia aby uzyskała świeżość i co najważniejsze aby stała się matowa. Autko ma prawie 130k km i koło kierownicy jest dość wyślizgane, skóra jest poprostu troszkę wyślizgana. :)

 

Ja używam do skóry w swojej Audi A3

dwa preparaty nie wiem może są lepsze ale dal mnie sa bardzo dobre

Auto Glym Leather Cleaner - po przetarciu mikrofibra jest taka delikatna pianka ale szybko znika czyli na pewno odtłuszcza po chwili nakładam na drugiej mikrofibrze

Auto Glym Leather Care Balm i przecieram kilka razy i zostawiam do wyschniecie i mam kierownice nie lepiącą się do rak :)

 

Myślę ze ktoś podpowie ci jakieś inne preparaty do skóry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ale te podane przez Ciebie preparaty, one odtłuszczają i zabezpieczają skórę, ale czy jest coś do skóry aby stała się ona matowa. Czy tylko nowe malowanie wchodzi w grę?

 

jak mocno wytarta to raczej pozostaje obszycie nową skórą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto Glym Leather Care Balm po tym balsamie to skóra na kierownicy jest matowa bynajmniej u mnie :o:P

Ok. Sprawdzę to, ale czy można gdzieś dostać testery tych dwóch preparatów?

 

Skontaktuj się z tym Panem z forum w PL

http://forum.kosmetykaaut.pl/profile.ph ... file&u=509

lub

jego strona

http://www.autogloss.pl/

 

na pewno ci pomoże :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Dystrybutor

Z tego co piszesz wystarczy położyć lakier wykończeniowy w macie.

 

Wstaw zdjęcia proszę. Osobiście tak zużytej kierownicy jeszcze w ręku nie miałem :)

 

Jak na moje oko to dział: Tapicerka i skóra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

nie wiem czy cię urządza taki scenariusz ale mam namiar na firmę (niestety trzeba do nich kierę wysłać) która mega dobrze obszywa kierownice, w starym seacie obszyli mi lepiej niż było fabrycznie, osobiście nie regenerowałem kierownicy środkami jedynie pielęgnacja Luxolem i żywotność i matowość kierownicy w porównaniu z drugim autem w rodzinie jest masakryczna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.